Jaki sub do M-Audio HTS-800

MaRio-sKaTe

New member
Witam, jako że jest to jeden z pierwszych moich post, proszę o wyrozumiałość jeżeli popełnię jakiś błąd :)

Zakupiłem niedawno swój pierwszy zestaw KD, który z pewnością nie jest Hi-End'owy, lecz na razie na moje potrzeby starcza: Onkyo 307, M-Audio HTS-800 5.0 i Onkyo 406

Do rzeczy, chciałbym dokupić do tego zestawu subwoofer, lecz nie wiem jaki. Najbardziej pasował by mi (stylistycznie) M-Audio SUB-10 wenge, lecz nie wiem czy to dobry wybór. Pokój ma ok. 17m2, KD vs. Muzyka ~50:50. Wiem, że brzmienie, a nie wygląd się liczy, ale pasowało by mi (czyt. mojej lubej) aby sub był w kolorze wenge.

M-Audio SUB-8 jest sporo tańszy od SUB-10, czy do mojego pokoju wystarczy 8'ka, czy lepiej 10'?

Mile widziane także inne propozycje w kwocie podobnej jak w/w m-audio.

Dziękuję za odp.
 

Borciu

New member
Wtrące się, mam podobny dylemat. Również posiadam HTS-800 i również szukam suba, po pierwsze nie wiem jak grają subwoofery jamo ale jeśli porównać możliwości jamo i m-audio jeśli chodzi o kolumny w zbliżonym przedziale cenowym, to ... jamo delikatnie mówiąc siada i wymięka. M-audio to naprawdę ciekawa firma, mało znana na naszym rynku ale robią świetne głośniki, za nieduże pieniążki. Jeśli chodzi o suba do naszych HTSów zdecydowanie polecam model Sub-10, różnica w cenie nie jest duża ale w jakości dźwięku już tak. Ten głośnik poleca każdy sprzedawca i użytkownik (opinie w wielu sklepach internetowych), sam go testowałem i byłem naprawdę pod wrażeniem. Za stosunkowo nieduży koszt masz świetny subwoofer. Dodam jeszcze, że producent już powoli przestaje dostarczać tą serie i zalecam w miare szybko się zdecydować. Coraz trudniej go w ogóle kupić, a co dopiero w wybranym kolorze. Polecam przeceny i promocje w audiomarketach, ostatnio w jednym z nich znalazłem 10 w kolorze wenge za 490zł, nie kupiłem go tylko dlatego, że był to ostatni egzemplarz wystawowy, a sprzedawca nie był w stanie mi go podłączyć w celu sprawdzenia.
Pozdrawiam
 

pkomp

New member
m-audio to firma która ukradła nazwę firmie m-audio z korporacji avid...to tyle o nich mogę powiedzieć bo nie są nikim w audio

co do suba 10 cali nie mniej
 
Do góry