jaki soundbar za <500zł

pino30

New member
Witam potrzebuje poprawić dźwięk telewizora Sony KDL-50W829 zabudowanego we wnęce. Ponieważ mam salon z aneksem kuchennym to niektóre dźwięki dochodzące z kuchni przerywają komfort oglądania. Salon na ma ok 18m2 otwarty na kuchnie i korytarz. Nie potrzebuje wypasu tylko coś co przybliży dżwięk do ucha :D. W jednym z hipermarketów przyglądałem się sounbarowiSamsung HW-J355 był w dobrej cenie 399zł. Czy w tej cenie to dobry sprzęt? Czy znajdę coś lepszego?
 
Ostatnia edycja:

pino30

New member
to jeszcze pytanko czy dałoby się dobrać jakiś tani soundbar do TV Sony KDL-50W829 tak żeby w komunikacji pomiędzy tv a soundbarem wykluczyć połączenie kablami. Niestety żeby spiąć kablami tv z soundbarem muszę wiercić otwory w kamieniu ozdobnym i przeciągać wszystkie złącza w stronę tv
 

collider

New member
Bez reklam
W tych pieniadzach raczej takiego nie dostaniesz. Rozwiazaniem twojego problemu moglby byc bezprzewodowy subwoofer Sony Bravia BR100. Koszt okolo1000zl.
 

pino30

New member
hmmm to już inne pieniądze.
a mam pytanie czy gdybym przewiercił się przez boczną ściankę to czy listwę sounbara HW-J355 mogę powiesić pionowo jak na zdjęciu zaznaczyłem?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiesz, kiedyś za młodego wyciąłem dziurę w drzwiach od szafy i tam włożyłem głośnik, ubrania służyły za wytłumienie, więc i Ty możesz powiesić w pionie gdzieś z boku, grać będzie grało, aczkolwiek to równie poroniony pomysł.
Podwieś ładnie pod tv i nie kombinuj ;)
 

pino30

New member
Jeżeli zdecydowałbym się na subwoofer Sony SWF-BR100 dla tv Sony KDL-50W829 to czy potrzebny mi jest moduł nadawczo-odbiorczy + kabel audio do telewizora?. Zastanawiam się nad używką i facet który ma do sprzedania taki subwoofer twierdzi że działał on z tv KDL-50W809c bez modułu z kablem audio. Może ktoś mi to ktoś potwierdzić? Mój TV jest podobny z tej serii i roku.
 

pino30

New member
Bez nadajnika bezprzewodowego subwoofer SWF-BR100 nie ma prawa działać to oficjalne stanowisko Sony Support. Czy da się to ustrojstwo dokupić osobno lub znaleźć jakiś zamiennik?
 

collider

New member
Bez reklam
Ten nadajnik powinien byc w zestawie z subem jesli sie nie myle. Wiec jesli facet go sprzedaje to razem z nim. Spytaj.

Musisz tez miec dostep w TV do usb i gniazda sluchawkowego by uzyc tego suba.
 

pino30

New member
niestety koleś ma sam subwoofer twierdzi że był zakupionoy w komplecie z tv. TV już się pozbył (pewnie z wpiętym transceiverem). Licząc że taniej dostałbym ten subwoofer pozostaje zakup transceivera do kompletu. Czy można użuć jakiegoś zamiennika bo ten UWT-BR100 ciężko dostępny jest osobno
 

pino30

New member
Chyba nie trzeba kombinować tylko kupić soundbar Samsunga HW-J355 z auchan za 399zł. Jak pytałem w sony support czy można mocować listwę pionowo to powiedzieli że rzadko się tak robi ale jest to dopuszczalne. Pozostaje tylko powiercić otwory w nieszczęsnym badziewnym kamieniu tak żeby przeciągnąć końcówki kabla zasilania i audio do listwy a to już zadanie dla suberbohatera domu którym niestety nie jestem
 
Do góry