Jaki soundbar wybrać

KubaG

New member
Witam,

planuje kupić coś żeby polepszyć dźwięk z TV/PS3/BD - pierwsze myśli ze względów lokalowych padły na soundbar. Co moglibyście polecić z najlepszym stosunkiem cena/jakość - nie chciałbym wydać nie wiadomo ile na ten sprzęt.

Pozdrawiam
KubaG
 

KubaG

New member
A co sądzicie o soundbarze Yamaha YHT-S 401 ??

z JBL nie mam gdzie dać subwoofera - ten z Yamahy się zmieści ...
 

KubaG

New member
Max. 3000 - nie będę ukrywał że subwoofer Yamahy pasuje mi do szafki pod TV ... Myślę, też nad HK SB30 - tylko nie wiem co wtedy z subwooferem zrobię ..
 

tadolboss

Member
Hej,
a co powiecie o tym:

Roth Audio Sound Bar 1

cytat z artykułu

Ten soundbar to wyższy serią odpowiednik modelu SubZero. To, co przede wszystkim zyskujemy i co robi największą różnicę w tym zestawie to bezprzewodowy subwoofer. W stosunku do listwy głośnikowej Sub-zero - 2 głośniki niskotonowe zostały zastąpione głośnikami wysoko-średniotonowymi, a sama ilość głośników wzrosła do 10 sztuk. Powyższa zmiana spowodowała zdecydowanie lepszą separację dźwięków, wzrosła również detaliczność i głębia. W przeciwieństwie do tanich soundbarów, których autorami są producenci telewizorów Roth Audio nie sprawia problemów z bezprzewodową komunikacją na linii subwoofer – listwa głośnikowa. Sam subwoofer potrzebuje 2-3 sekund, żeby się skomunikować z urządzeniem podczas uruchomienia sprzętu, potem już działa w pełni wydajnie. Oczywiście identycznie jak w przypadku modelu tańszego mamy możliwość regulacji natężenia basu tak by dopasować go do swoich gustów, do większych i do mniejszych pomieszczeń. W swojej cenie Sound Bar 1 nie ma sobie równych.
 
Ostatnia edycja:
Do góry