Jaki Soundbar kupić ?

uziOK

New member
Dozbierałbym pare stówek do JBL450, albo yamaha ysp1600 + sub
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

RafałPL

New member
Dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie odnośnie Jbl Sb450. Jak wypada na nim muzyka bo wiem że głownie jest to do kina soundbar. Jako że w salonie bedzie on stał i będzie służył do oglądania tv czasem film ale czesciej to muzyka. Posiadam juz sprzet 5.1 ale to w osobnym pokoju wiec kolumny juz nie wchodza w gre bo nie chce tez zeby zabieraly miejsce dlatego tez pomysł na soundbar.

Hk sb26 lub Hksb20 sa bardziej muzyklane od jbl sb450 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Daje radę również do muzyki.
Jeśli muzyka 50% to sprawdź Fidelio E5 - ten ma takie przeznaczenie.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie odnośnie Jbl Sb450. Jak wypada na nim muzyka bo wiem że głownie jest to do kina soundbar. Jako że w salonie bedzie on stał i będzie służył do oglądania tv czasem film ale czesciej to muzyka. Posiadam juz sprzet 5.1 ale to w osobnym pokoju wiec kolumny juz nie wchodza w gre bo nie chce tez zeby zabieraly miejsce dlatego tez pomysł na soundbar.
Hk sb26 lub Hksb20 sa bardziej muzyklane od jbl sb450 ?
Czasem w muzyce soundbar także się sprawdzi, zwłaszcza jak to będą teledyski.
Można się także skupić całkiem na muzyce i kupić pod to JBL L8s lub L16s.
 

weeman

New member
SB450 wybieram :)

Bylem sluchalem mialem juz go brac. Do filmow genialny. Szczeka opada. Do muzyki niestety tylko bas slychac. Pojedz i posluchaj.

Ja odszedlem od pomyslu soundabr, najlepsze modele jak ten jbl 450 niestety do muzyki sie nie nadaja ale do samych filmow super.

Wybralem jednak ampli i glosniki.
 
Do góry