Jaki soundbar do salonu ?

air40

Member
Witam chciałbym się was poradzić o wybór jakiegoś soundbara do 3000 zl, do salonu w bloku mieszkalnym. Słucham dużo muzyki, tv też sporo czasem film jakiś.Zależy mi na czystości dźwięku. Oglądałem rożne recenzje, filmy na yt i sam nie wiem na co się zdecydować. Dodam iż to jest mój pierwszy soundbar w życiu. Myślałem żeby może tego soundbara zastąpić głośnikami Logitech x-625, gdyż watowo lepiej wychodzą. Mój tv to Panasonic HX-820. Mam na oku kilka modeli: Yamaha YAS-209, Denon DHT-S516H, Panasonic SC-HTB900, Sony HT-G700 ,Panasonic-sc-htb490
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb sięgałbym po LG Soundbar GX z Dolby Atmos za 2599 zł
czyli mieścisz się w klasie cenowej. Wykonuje je firma Meridian , więc masz wysoką półkę jakości.
 

Manarino

Banned
Do Twoich potrzeb sięgałbym po LG Soundbar GX z Dolby Atmos za 2599 zł
czyli mieścisz się w klasie cenowej. Wykonuje je firma Meridian , więc masz wysoką półkę jakości.

Wysoką półkę jakości wykonania czy dźwięku, jaki wydobywa się z tego soundbaru ?
 
Ostatnia edycja:

Manarino

Banned
Słuchałem wielu Soundbar.ów . GX nie miałem okazji .
Wszystko zależy w jakim charakterze postrzegamy soundbar .
Zazwyczaj jest postrzegany, jako zestaw bezprzewodowych głośników umieszczonych w jednej poziomej belce , mających na celu dostarczanie wrażeń na kinowym poziomie - bzdura !
Soundbar nigdy nie był, nie jest i nie będzie alternatywą dla dużych, składających się z kilku części kompletnych zestawów kina domowego , bazujących na kolumnach podłogowych itp itd .
To tylko zwykła belka dźwiękową pod tv , która zasadniczo poprawia dźwięk wydobywający się z tv, ale jest to rozwiązanie dalekie od jakiejkolwiek jakości , podobnie jak plastikowe składaki Harman Kardon , Bose itp .
Tego typu zestawy jak i soundbary, to tylko namiastka prawdziwego kina domowego.
Jasne, soundbary z wyzszej półki cenowej grają naprawdę fajnie, głośno i na tym "fajnie" temat prawdziwej jakości się zamyka.
 
Ostatnia edycja:

Manarino

Banned
Zapewniam Cię, że zestaw kina domowego, który posiadam brzmi zdecydowanie lepiej niż soundbar w kwocie 10 tys .
Dodam również, że sam osobiście wolałbym dołożyć drugie 10 tys i złożyć już jakiś sensowny zestaw kina domowego, który wciągnie nosem Paradigma.
Nie jestem przeciwny soundbarom . To bardzo dobre rozwiązanie znacząco poprawiające dźwięk wydobywający sie z tv a nawet coś więcej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry