Jaki soundbar do 500 zł

ataman76

New member
Zastanawiam się czy jest sens kupować soundbar do 500 (lub nieco ponad 500) zł do telewizora, czy dźwiek będzie lepszy niż z głośników TV LED ?
Chodzi o dźwięk przy oglądaniu filmów, ale również o wyrazistość lektora.
Rozważam następujące opcje:
SONY HT-CT60
PHILIPS HTL2160/12
Samsung HW-F350
Samsung HW-F355
100W BUSH
LENCO SB-100
AUNA 3.2

No chyba że lepiej podłączyć jeszcze cos innego np. jakąś wieżę, ale w tej cenie to chyba trudno o coś rozsądnego.
Proszę o pomoc
 

collider

New member
Bez reklam
Soundbar nawet tani powinien zagrac lepiej od glosnikow fabrycznie montowanych w telewizorach. Warto zebys zwrocil uwage na JBL SB100. Co prawda nie ma subwoofera, ale podobno (sam nie odsluchiwalem) swietnie radzi sobie w tej roli dajac nadwyraz dobry dzwiek. Dobre opinie ma tez wymieniony przez ciebie Sony. Ale jak wspomnialem roznica na kazdym z wymienionych przez ciebie bedzie na tyle duza, ze warto.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma rację.
PHILIPS HTL2160/12 - ten jest na wyprzedaży za 299 zł
To extra cena do jakości.
 

krzychol38

New member
Dzisiaj byłem posłuchać tego JBL i dla porównania jakiegoś LG za 700 zł z subboferem. Szczerze to lepiej dołożyć te 200 zł. Bo ten JBL to jak zwykły bombox! serio. Ja też czegoś szukam ale tak właśnie w przedziale 700zł. Ktoś coś poleca?
 

enforces

New member
Dzisiaj byłem posłuchać tego JBL i dla porównania jakiegoś LG za 700 zł z subboferem. Szczerze to lepiej dołożyć te 200 zł. Bo ten JBL to jak zwykły bombox! serio. Ja też czegoś szukam ale tak właśnie w przedziale 700zł. Ktoś coś poleca?

Możliwe że słuchałeś LG NB3530A. Ewentualnie dorzuć coś do budżetu 1000 PLN i starczy ci na wyższy model LG NB4530A z mocniejszymi głośnikami i subwooferem.
 

domenicos

New member
Ma rację.
PHILIPS HTL2160/12 - ten jest na wyprzedaży za 299 zł
To extra cena do jakości.

A gdzie go można kupić w tej cenie?

I pytanie drugie: chcę, aby sterowanie poziomem dźwięku odbywało się przy pomocy pilota od TV. Czy w tym celu obydwa urządzenia muszą być tej samej marki? Pytam, bo znajomy ma TV LG, a soundbar SONY no i niestety musi używać dwóch pilotów...
 

Mentos78

New member
Takie małe wykopki :D
Planuje zakup soudbara. Będzie on podłączony do TV lub tunera satelitarnego po optyku i musi mieć bluetooth.
Pokój 12m2. Tv 32 cale Panasonic. Głównie filmy z TV.
Cena max 500 zł
Zastanawiam się nad LG LAS350B.
Dobry wybór, a może coś lepszego?
 

Mentos78

New member
A jakiś konkretny model?
Ten najtańszy ma 80W :)D), a pobiera z gniazdka 20W.
Ciekawe.
Pewnie ma ze 2x8W
LG niby 2x25W + sub
Reszta cenowo powyżej mojego pułapu.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Takie małe wykopki :D
Planuje zakup soudbara. Będzie on podłączony do TV lub tunera satelitarnego po optyku i musi mieć bluetooth.
Pokój 12m2. Tv 32 cale Panasonic. Głównie filmy z TV.
Cena max 500 zł
Zastanawiam się nad LG LAS350B.
Dobry wybór, a może coś lepszego?
JBL SB100 lub SB200 teraz w super cenach i dobrze się spisują nawet bez subwoofera.
 
Do góry