Jaki soundbar do 1000zl?

xelnyq

New member
witam,

poszukuje soundbara do salonu 15m. Moze jestescie w stanie mi doradzic.

Zalezy mi na:
1 wyjscie hdmi
2 wejscia hdmi
brak subwoofera (nie zalezy mi zupelnie na basach, mieszkam w bloku; poza tym sporadycznie chcialbym sprzet przewozic - zalezy mi na kompaktowych wymiarach)
raczej nie chce go wieszac na scianie, tylko postawic na szafce rtv; nie wiem czy to ma znaczenie.

fajnie by bylo, gdyby posiadal opcje streamowania muzyki z urzadzen mobilnych poprzez aplikacje/dlna/bluetooth.

biorac pod uwage te wymagania co bedzie mialo najlepsza jakosc dzwieku do 1000zl?

pozdrawiam,
Michal:smile:
 

crun

New member
Podłączam się do pytania

Chciałbym sprezentować rodzicom na gwiazdkę soundbar/kino domowe mniej więcej w okoliach 1k zł.
Będzie czuć różnicę?

Chciałbym, żeby sprzęt działał od razu, bez potrzeby włączania go i ustawiania kolejnym pilotem... Zależy mi również, żeby działał z filmami puszczanymi przez sieć lokalną (DLNA - serviio)

Telewizor to LG LM620S, natomiast salon ma 5x4m.
 

stapoz

New member
Niedawno kupiłem HW-F450 z subwooferem (ok. 800zł) (są niższe modele bez suba jak ktoś woli). Ponieważ mam średniej klasy amplituner i kolumny więc mogę pokusić się o porównanie. Sprzęt nadaje się jako "normalne" głośniki do TV - to co jest montowane w większości TV nadaje się do słuchania tylko tymczasowo. Nic poza to. Na żadne super efekty nie ma co liczyć, ale na normalny dźwięk z TV jak najbardziej. Jest kilka programów dźwiękowych nawet niezłych, nieprzesterowanych - można dobrać coś do swoich upodobań. Oczywiście dźwięku przestrzennego nie uświadczymy, mimo zapewnień producentów. Ale do codziennego grania - naprawdę super - soundbary ładnie się prezentują i współpracują z TV (ARC i CEC), więc wystarczy jeden pilot. Dla entuzjastów muzyki jest port USB i bluetooth - łączy się błyskawicznie i bezproblemowo. Wejścia HDMI, optyczne, USB i wyjście HDMI więc może służyć jako przejściówka między np. DVD-TV. Sub jest bezprzewodowy (do 10m) i ma regulację mocy z pilota
Tak to wygląda:

3rki.jpg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Polecam naprawdę dobry model Philipsa 5120.
Odsłuchałem go kilka razy i gra lepiej niż każdy telewizor.
 

j2com

New member
Polecam naprawdę dobry model Philipsa 5120.
Odsłuchałem go kilka razy i gra lepiej niż każdy telewizor.

Szukam właśnie podobnego sprzętu w cenie ok. 1000 zł. Czy polecany przez Ciebie Philips HTL5120 będzie najlepszym możliwym wyborem czy może jest jeszcze coś innego godnego polecenia?

Zainteresowałem się również Harman-Kardon SB 10, ale z tego co widzę nie posiada m.in. HDMI, więc nie wiem jak z podłączeniem tego sprzętu bezpośrednio to TV i odtwarzacza.

Reszta sprzętu: Panasonic TX-P42G30E + WD TV Live.
 
Ostatnia edycja:
Do góry