Jaki sound tower

crony

Member
Witam ponownie
nie za bardzi wiem gdzie zaczac ten temat, mam nadzieje ze dobrze wybralem
otóż od jakiegos czasu zastanawiam sie czym naglosnic studio fotograficzne żony
najwiekszy probl;em to budzet, 500 max 600zl, w necie rzucily mi sie w oczy sound tower, na plus przemawia mobilnosc tego urzadzenia, na codzien moglby stac w czesci biurowej o powierzchni 10m2, a w razie potrzeby naglosnienia sesji fotograficznej moglby zostac przenisieny do studia o powierzchni 10m2, czy ktos mial z tym styczosc? czy ktos moglby polecic jakis sound tower ktory naglosniloby z powodzeniem pomieszczenie o powierzchni 20m2, nie koniecznie musi to byc sound tower, ale moze cos innego, wymog to mobilnosc i BT, bezprzewododwy nie musi byc.


czy takie cos by dalo rade?
https://www.mediaexpert.pl/power-audio/power-audio-adler-ad-1162-szaro-czarny,id-910308
Muse M-1350DWTC Bluetooth speaker with PLL - sklep BestStore.pl

a moze cos w tym stylu?
https://www.mediaexpert.pl/power-audio/power-audio-manta-spk5017-erie,id-730461

ktos cos?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra w tej klasie cenowej Sharpa 160 za 650 zł.
Właśnie testujemy.
On może być do pomieszczeń do 25m2.
 

mors111

Active member
Bez reklam
jak nie potrzebujesz CD i mega wielkiej mocy a czystego dźwięku , polecam JBL Horizon

JBL Horizon | Bluetooth Alarm Clock Radio with USB Chargers & Ambient Light

niby zegarek , a jednak głośnik z tunerem FM oraz BT

mały niepozorny , łatwy w przemieszczaniu , niezły basik jak na takie maleństwo , w biurze jako niepozorny zegarek z radiem sprawdzi się idealnie , a i na niewielki pokój też wystarczy do przyjemnego zagrania muzyki w tle , resztę ogarniesz przez BT

no i ma lampkę wbudowaną więc w sypialni klimacik zrobisz , rano obudzisz się budzikiem i komóreczki 2 tym naładujesz

u syna w pokoju bardzo się sprawdza , przestał włączać wieżę od jakiegoś czasu bo ten sprzęt mu wystarcza
 

crony

Member
mors wydaje mi sie ze bedzie to za slabe na 20m2
kiki sharp 160 to soundbar z subem? troche to bedzie malo wygodne, jbl xtreme za drogi,
jbl charge mnie zastanawia, ale jakies to takie troche mikre, musze obejrzec w sklepie
 
Do góry