Jaki soft przy zakupie PS3?

Hasco

New member
Witam.
Mam zamiar kupić ps3 i nie bardzo się orientuję w tych softach.
W sklepie mam się pytać jaki ma soft?
Jaki jest najnowszy i jaki są różnice?

Proszę o podpowiedzi.
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Jeżeli nie będziesz piracić to soft nie ma znaczenia i tak zaktualizujesz do najnowszej wersji. Jeżeli chciałbyś przerobić konsolę to musisz szukać z softem maksymalnie w ver 3.55, w tym przypadku zostają raczej już tylko używki.
 

dawid3k

New member
Nie musisz pytać, bo prośba o aktualizacje i tak Ci wyskoczy i będziesz musiał ją pobrać inaczej nici z zabawy online.

Jeśli chcesz piracić, to tylko kupuj na aukcjach i wtedy soft powinien byc najlepiej poniżej 3,66
 

diuczysko

New member
Bez reklam
Tak naprawdę złamanym softem jest 3.55 i przy wyższych wersjach nie ma możliwości "przerobienia" konsoli na dzień dzisiejszy. Wszystkie metody opisane w internecie dla nowszych softów to fake. Dodam, że nie ma możliwości wykonania downgrade. Dla normalnego użytkownika to nie ma znaczenia i tak używa się aktualnego softu.
 

Frog_PL

New member
JEst tak jak napisal @Masta_J. Downgrade mozna wykonac na kazdej konsoli ale trzeba rozbierac ja i wlutowywac sie badz wpinac w pamiec konsoli i przeflashowac wspomniamym E3 FLasherem badz ProgSkeetem. Jedyne ograniczenie to takie ze nie mozemy zejsc nizej niz numer softu z ktorym konsola zostala wyprodukowana.....
Ale dla chcacych "kombinowac" zalecam zaczekac niz bawic sie w ryzykowna operacje downgradu, gdyz wkrotce wyjdzie CFW 4.00 i kazdy bedzie mogl zdecydowac czy chce uzywac OFW czy CFW :> Sam widzialem wczoraj filmik pokazujacy dzialajace odpalanie pkg oraz np. COD MW3. Ale trzeba zaczekac, narazie NON PUBLIC.
 
Do góry