Jaki Sharp 40"

NATE

New member
Witam,

jaki aktualnie jest wart kupienia czy jakie do rozważenia modele SHARP (mogą być starsze, jeszcez dostępne - niekoniecznie nowosc i super nowe innowacje) ? 100Hz, 40"

Ja kilka lat temu kupiłam 42" Sharpa XL2E i chciałbym, zeby tv przekazywał obraz podobnie, sądzę że teraz mogę już dostać sprzet takiej klasy w cenie do 2000zł ?

Pozdrowienia jak mnie pamiętacie ;)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Sharp Le630
Choć zastanów się może nad dołożeniem do Sharpa LE830 - to już cudeńko, zwłaszcza że ostatnio w Saturnie widziałem cenę na niego 2750 - a to sprzęt porównywalny z najwyższą klasą innych firm.
 

Mixmich

New member
karpaj a czym się rozni LE630 od LE540?

LE630 - czyli przebrany philips pfl6606, fajny, ostry obraz, dobre skalowanie w telewizji, dobre kąty widzenia, przyzwoite głośniki,
LE540 - projekt autorski sharpa, gorsze kolory - szczególnie czerwień nienaturalna, kąty widzenia jak w sony ex520 lub samsungu eh5000, moim zdaniem na chwilę obecną mało konkurencyjny model.

LE830 widziałem w moich okolicach niedawno za 2549zł xD
 

NATE

New member
Dziękuję! Pójdę obejrzeć jak grają LE630 - i będę w niego celowała (w saturnie niby 2199zł )

czy w tej cenie do 2000zł przy okazji oglądania tego sharpa mam jeszcze na coś innych producentów sobie zwrócić uwagę?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Możesz porównać z Toshibą 40RL933 lub 40TL933 (bo ta druga ostatnio nawet za 2100 jest, a sprzęcik naprawdę godny), oraz Panasonickiem E5.
 

NATE

New member
ok popatrzylam jak odtwarza materiały HD ten telewizor, i go kupiłam.
Dzięki za pomoc, ciekawi mnie jak wypadnie porównanie mojego sharpa xl2e z tym, mam nadzieje ze nie gorzej bo xl2e to "bardzo ładnie gra:p "

Jeszcze raz dziękuję Wam, pozdrawiam i buziaki przesyłam
 

NATE

New member
LX bo ma dwa piloty, a tv kupiłam rodzicom na gwiazdkę - taki pilot uproszczony w ich przypadku to świetna sprawa, mniej przyduszą jak usną :)

zapewne podłączę pod niego ps3 to nie tylko na sd/dvd/hd potestuję, ciekawe czy smuży w grach, zdziwię sie, jeżeli bedzie postęp :D
 
Do góry