Jaki serwer DLNA do Sharpa LE830 (Aquos)?

wojtas33

Member
Hey,

Jaki soft polecacie? Po zabawie z AllShare Samsunga (mieli dysk niczym pralka frania, obciąża system i jest nieintuicyjny) i Serviio (jest super, ale nie obsługuje napisów w Sharpach w żaden możliwy sposób ani nie współpracuje z odtwarzaczem Windows Media Player - korzystam z niego na drugim kompie w sieci) skończyły mi się pomysły.

Jakie (darmowe) oprogramowanie polecacie?

Wojtas
 

wiljasz

New member
Sharp Aquos

Nic się nie da zrobić z Aquosem, bo japończycy nie pomyśleli o polskich potrzebach klientów.Można go używać tylko jako odbiornik TV lub monitor.O innych możliwościach zapomnij nawet o internecie działającym z prędkością żółwia.
 

wojtas33

Member
Nie lubimy Sharpów?

Internet chodzi u mnie w TV wzorcowo, polskie napisy (z USB, w .mkv) mam.

Może to jednak kwestia oprogramowania serwera DLNA?
 

Sław82

New member
Ja polecam PS3 media server, używałem go wcześniej do streamowania do Xboxa, teraz używam do LE830E. Domyślnie program nie współpracuje z Sharpem ale można mu dodać plik konfiguracyjny i będzie śmigać. Niestety nie mogę wkleić linku z tematem temu poświęconym bo jestem nowy na forum i antyspam mi nie pozwala :)
 

wiljasz

New member
Nie lubimy Sharpów?

Internet chodzi u mnie w TV wzorcowo, polskie napisy (z USB, w .mkv) mam.

Może to jednak kwestia oprogramowania serwera DLNA?


A jaki typ Sharpa masz ,bo ja sprawdzałem na 822 ,924 i 925 i USB nie łyka napisów,no chyba że je przedtem programowo wkleisz do filmu, co trwa przy szybkim kompie kilkanaście minut.Poradziłem sobie jedynie kożystając z pośrednictwa DVD podłączonego przez HDMI i to DVD czyta wszystkie formaty napisów.No i jak mam polubić Sharpa? Raczej polubiłem DVD
 

wojtas33

Member
A jaki typ Sharpa masz ,bo ja sprawdzałem na 822 ,924 i 925 i USB nie łyka napisów,no chyba że je przedtem programowo wkleisz do filmu, co trwa przy szybkim kompie kilkanaście minut.Poradziłem sobie jedynie kożystając z pośrednictwa DVD podłączonego przez HDMI i to DVD czyta wszystkie formaty napisów.No i jak mam polubić Sharpa? Raczej polubiłem DVD

Mam LE830. Napisy czyta wmuxowane z .MKV czy .DIVX (korzystając z USB).
 

wojtas33

Member
Ja polecam PS3 media server, używałem go wcześniej do streamowania do Xboxa, teraz używam do LE830E. Domyślnie program nie współpracuje z Sharpem ale można mu dodać plik konfiguracyjny i będzie śmigać. Niestety nie mogę wkleić linku z tematem temu poświęconym bo jestem nowy na forum i antyspam mi nie pozwala :)

Czy LE830 czyta Ci filmy z napisami serwowane przez PS3 MEdia Server?

Skąd (link) wziąłeś plik configuracyjny do PS3 Server?
 
Do góry