Jaki samsung wybrać?

danuta77

New member
Witam! Jeszcze trzy tygodnie temu sądziłam,że kupowanie nowego telewizora(zwłaszcza kiedy się ma 9 tyś ) jest zajęciem całkiem przyjemnym.Dziś wiem,że jest o wiele bardziej stresujące niż zakup samochodu.Na początku koleżanka myślała o sharpie .....Potem o plażmie panosonica Py800.Wreszcie wybrałyśmy sony 40X3500.Dziś znowu byłyśmy w sklepie i nasz wzrok przykuł samsung .....Chodził naprawdę dobrze ,a przy tym jego cena nie była wygórowana.Ale nasz zapał ostudził przyjemny sprzedawca który oświadczył,że lepiej poczekać bo na dniach będzie nowy telewizor LN46A850.Pomyślałyśmy,że może rzeczywiście warto? Właśnie znalazłam na google ten model o którym mówił.Ale zaraz potem trafiłam na LN46A950 z jakimś podświetlanym led.Ma być w sprzedaży we wrześniu.Przyznaję,że zupełnie pogubiłam się w tym wszystkim i dla tego proszę( prosimy ) o radę
 

mataman

New member
Bez reklam
danuta77 najlepsza rada jaką mogę Ci dać to napisz do kolegi kiki z tego forum on napewno cos ciekawego za te pieniadze poleci (prezentacja w domu). Wiem że samsungi przyciagaja oko ale z taka gotówką mozna kupic znacznie lepszy tv. Udanych zakupów :)
 

bonzo

New member
Kiki poleci jak zwykle Sharpa lub Toshibę, ja uważam, że Samsungi nie są gorsze, zależy kto co lubi. Z pewnością warto poczakać na Samsungi z podświetleniem LED, to zupełnie inna bajka, o wiele lepsze kolory, kontrast i kilka innych zalet. Jeśli możesz poczekać do września, to kup Samsunga A956 46" i 55" lub A786 40" ,wszystkie z podświetleniem LED.
 

Max123

New member
mataman napisał:
danuta77 najlepsza rada jaką mogę Ci dać to napisz do kolegi kiki z tego forum on napewno cos ciekawego za te pieniadze poleci (prezentacja w domu). Wiem że samsungi przyciagaja oko ale z taka gotówką mozna kupic znacznie lepszy tv. Udanych zakupów :)
Danuta, Kikiego nie pytaj, no na 100% odradzi Tobie Samsunga, a zaproponuje jakiegoś JVC lub Thosibę.
Mam ten sam dylemat co Ty i na razie czekam (mogę :) ), bo ma już Samsunga 40M86, a teraz chcę kupić coś większego - 52 cale, też Samsunga. W sierpniu miały ukazać się modele z serii 7, a tu czytam o serii 9, a kilka dni temu o 8-mej, która niedługo będzie dostępna... Powstał mętlik, który model pierwszy? Logika podpowiadałaby kolejność 7, 8 i 9.
 

danuta77

New member
Witam!Wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi.Może ktoś jeszcze napisze parę słów co w praktyce będzie oznaczało posiadanie przez telewizor tego led?.No i najważniejsze ,kiedy takie lcd trafią do sprzedaży w polsce?Szkoda,że na stronie samsunga nie ma nic o nowościach i dacie ich wprowadzenie.
 
Ostatnia edycja:

bonzo

New member
Nowe Samsungi z LED do sprzedaży trafią we wrześniu. Będą droższe od tradycyjnych, a w zamian otrzymasz głębsze kolory, dużo lepszą czerń (inaczej mówiąc wyższy kontrast), idealnie równe podświetlenie matrycy, mniejsze zużycie prądu.
 
Do góry