jaki samsung led 37 z prawdziwym 100 hz i plynnym obrazem za okolo 2000zl ?

martins

New member
Ostani raz kupilem 5 lat temu samsunga bodajze 3 model full hd jaki wyszedl, od tego czasu troche sie zmienilo i zastanwialem sie nad kupnem dla kogos 37 cali samsung seri es lub eh jednak czytalem o nich ze nie maja prawdziwego 100 hz i plynnego obrazu w zwiazku z czym mogl by mi ktos doradzic jakis fajny 37 calowy tv led dla starszej osoby ?
 

enceladus

Banned
A po co ci te prawdziwe 100 herzów, na tak małej przekątnej i tak nie widać przecież żadnego klatkowania obrazu.
Nawet lepiej jak nie ma bo obraz jest dużo naturalniejszy a nie teatrzyk...
No i dużo taniej wychodzi.
 

martins

New member
no wlasnie teatrzyku tez niechce , teraz np mam wylaczone tencaly system uplynniajacy obraz , ale w takim razie co tzn ze matryca jest 100 hz ? wtedy nie da sie wylaczyc tego uplynniania obrazu ?
 

enceladus

Banned
no wlasnie teatrzyku tez niechce , teraz np mam wylaczone tencaly system uplynniajacy obraz , ale w takim razie co tzn ze matryca jest 100 hz ? wtedy nie da sie wylaczyc tego uplynniania obrazu ?

100 Hz matryca to właśnie teatrzyk... który możesz sobie wyłączyć ale przecież nie po to kupuje się TV z matrycą 100 Hz żeby ją póżniej wyłączać prawda ? To bez sensu.
 
Do góry