Jaki sampli wybrać

Leszczu

New member
Dzięki ża link ale cos nie umiem tego podłączyć pisze ze wersja demo i niestety nic nie gra :(
Czy w amplitunera cos wybrać np iPod/usb ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Linki ktore podal Werf, to programy do sterowania Marantzem i jego obslugi (do obslugi jest jeszcze kilka innych), natomiast sam w sobie AirPlay nie potrzebuje tego programu. Ikonka do AirPlay powinna pojawic sie w kazdym jednym programie na urzadzeniach Appla, w przecienstwie do Androida.
Dlatego pisalem ze mozesz sobie sciagnac dowolny program, np. do stacji radiowych jak ShoutCast, czy kazdy inny gdzie leci dzwiek. Przy suwakach na urzadzeniu iPada/iPhone powinna pojawic sie ikonka, taka jak ponizej na zdjeciu. Jezeli nie dziala, lub nie ma, to masz zle skonfigurowana siec (ew. router daje popalic, kiedys tak mialem). Przegladnij tez filmy na YT.
Musisz miec taka ikonke jak na tym filmie Yamahy (0.40s), wybrac z listy ampli i to wszystko:
Yamaha AV Receiver -AirPlay - YouTube
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Ja bym też stawiał na stary albo nieprawidłowo działający router.
Najlepiej go zresetować i ponownie skonfigurować.
Zabawki Apple są tu wybredne, sam jeden musiałem wymienić bo znajomi z iphonami nie mogli się z wifi połączyć jak mnie odwiedzali ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podstawa to ikonka AirPlay. Nie potrzeba do tego zadnego programu, on nie ma nic do tego, a jak bedzie ikonka, to mozna sciagac aplikacje Marantza czy dowolna inna, jezeli masz muzyke na iphonie to tez powinna byc ta ikonka, na kazdym jednym programie powinna byc, wszedzie tam gdzie leci dzwiek i jest suwak podglasniania. Na androidzie dziala to inaczej.
Sprawdz czy ja masz, od tego trzeba zaczac, dokladnie tak jak na filmie.
Jezeli jest, to sprawdz po kliknieciu, co tam masz wyswietlone na liscie.
Rozumiem ze ampli jest podlaczony do sieci i DZIALA internet?
 

werf

Active member
Bez reklam
Rzeczywiście zasugerowałem się z stremowaniem bez Air Play z pozycji aplikacji lub pc

Faktycznie jak odpali się I Tunes na pc to od razu po wykryciu pudełka z godnego z Air Play pojawia się ikonka

Jeśli tego nie ma to nic innego jak błędne podłączenie lub konfiguracja sieci
 

werf

Active member
Bez reklam
A dysk komputera widzi 7007?

Możesz się zalogować z pozycji komputera na SR 7007 ?
 
Ostatnia edycja:

Leszczu

New member
Pytasz czy PC widzi w sieci 7007 ?

Zeby bylo. Śmiesznie 7007 nie ma netu teraz niewiem czy cos nie namieszalem z tym ipadem

Jaki masz Web access port ? W ustawieniach network / maintenance Mode ?
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Tak i czy możesz się zalogować na niego z pozycji pc

w 7007 Network Settings DHCP ustaw na ON reszty nie ruszaj powinno działać
 

Leszczu

New member
Tak mam ustawione ale cały czas connection down wypisuje a net jest po kablu ,cos musiałem acisnac w ustawieniach jak podlaczalem po usb ipada :( tylko ze nie na tv ustawialem a na wyświetlaczu z 7007
 

werf

Active member
Bez reklam
Jeśli już to w ustawieniach rutera może restart sobie zrób
Av na tym ustawieniu ma działać nie ma bata
 

Leszczu

New member
Na kompie pc juz widzę SR7007. I moge wejść w jegowlasciwosci ale i tak nic tam nie robię ciekawego

Dalej na 7007 nie moge puścić żadnej stacji pisze coocection down.

N ka net działa i wszystko oprócz 7007

Sprawdzające masz cyfry na network/maintenance mode ja mam 10443 czy tu cos nie zmieniłem
 

werf

Active member
Bez reklam
Na kompie pc juz widzę SR7007. I moge wejść w jegowlasciwosci ale i tak nic tam nie robię ciekawego

Dalej na 7007 nie moge puścić żadnej stacji pisze coocection down.

N ka net działa i wszystko oprócz 7007

Sprawdzające masz cyfry na network/maintenance mode ja mam 10443 czy tu cos nie zmieniłem

Nie mogę ci tego sprawdzić nie mam już Marantza może Armanig sprawdzi u siebie
Z tego co pamiętam to jakaś serwisowa funkcja

Network-Media Server widzisz jakieś zasoby dysku PC?
 

Leszczu

New member
Widzę kompa pc .

O teraz juz nie pisze ze nie mam autoryzacji. Ale tylko 3 utwory widzi :( i jakies zdjecia widzi z kompa
Ale radia internetowego dalej nie mam :(
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Ważne że masz już wymianę informacji co do radia w sumie powinno działać
Może router coś blokuje spróbuj go pominąć
 

Leszczu

New member
Dziwne jest to ze z iphone syna działa a raz nie dzila air play z iPoda nie działa , radio dalej connection down :(
Niech to szlag :(


Po 3 restrcie routera radio. Zaczęło działać wreszcie .
 
Ostatnia edycja:
Do góry