Jaki projektor?

yorar

New member
Witam!

Jestem nowym użytkownikiem forum i mam sporo pytań co do projektorów. Przebywam obecnie w USA i zastanawiam się nad kupnem projektora. Więc moje pytania są następujące:
- na jakie firmy zwracać uwagę przy kupnie projektora
- czy projektory do 700$ opłaca się kupić, czy to też jest nic nie warty szajs

Mam jeszcze inne pytania, ale zadam je później w innych działach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Usa jest trochę inna gradacja wartości projektorów.
Ale żeby coś podpowiedzieć napisz wszystkie warunki w jakich ma grać ten projektor. Co będziesz podłączał ?
Jaki planujesz ekran? itd ...
 

yorar

New member
Projektor będzie używany głównie do filmów i seriali (anime najwięcej), z czasem dojdzie konsola. Rozdzielczość 720p, dobrze jakby miał rozdzielczość WXGA, FullHD póki co nie potrzebuje. Będzie używany w raczej niewielkich pomieszczeniach, tak do 15 m2, oglądać będę z odległości mniej więcej 3 lub 4 metrów. Zamierzam podłączyć głównie PC, zastanawiam się też nad kupnem odtwarzacza Bluray'a. Głośniki 5.1 Creativa, zestaw już kilkuletni. Wiem, że to nie jest za dobry zestaw, ale żeby nie wkurzać sąsiadów i samemu mieć jakieś przyjemność z oglądania wg mnie w zupełności wystarczy. Może za kilka lat, jak będę zmieniał mieszkanie pokuszę się o lepsze głośniki.

Jest to zestaw na początek przygody z kinem domowym, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość wobec mnie. ;P
 
Do góry