Jaki projektor droższy hd czy tańszy full hd

biela

New member
Witam mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników.Czy lepiej kupić wysokiej klasy projektor HD,czy może jakiś tańszy FULL HD bo na wysokiej klasy FULL HD mnie nie stać.Obecnie mam projektor panasonic PT AX 300 i oglądam DVD i BLU RAY na SONY może ktoś coś podpowie, ja się skłaniam do tańszego FULL HD ?.Z góry dziękuje .
 

neutrino

New member
Ja uwazam tak: ze na dzisiejszy czas kupuje projektor Hd ready czyi 720p dla tv to starcza, do materiałow w x.264 w internecie jest dostep i ok 3 tys zł moge na dobry hd ready wydac.

Nad full hd zastawiałbym sie tylko wtedy jesli mialbym bardzo dobry dostep do filmow Blue Ray, bo cos mi sie tak zdaje ze matrialy w sieci w 1080 nie wszystkie sa w odpiedniej kompresji.

Daltego pierwszym moim projektorem bedzie hd ready.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
to zle Ci sie wydaje, na zamknietych stronach sa 1080 dobrych grup i sa spoko, co do projektora to hd ready jest po prostu znaczie tanszy i tyle
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
>> biela

Skoro już masz odtwarzacz BD i oglądasz filmy BD, to chyba nie ma co się zastanawiać.

Podstawowe modele 1080p, jak Mitsubishi HC 5500, Optoma 700X, Sanyo 700 czy kończący żywot (a przez to względnie tani) Sanyo 2000 oferują całkiem dobrą jakość obrazu. W tej chwili wyścig o polepszanie jakości ma miejsce tylko w dziedzinie 1080p a panele i urządzenia 720p stanęły w miejscu. Tak więc podstawowa klasa FullHD daje jakość średniej HDReady.

A cena podobna...
 
Do góry