Jaki projektor do Xbox One ?

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Witam .

Jaki możecie polecić sprawdzony projektor do gier dla syna ? Ekran mam Magicscreen i projektor także , ale dedykowany do filmów i synowi go do gier nie udostępnię :)
Najlepiej , aby był coś z krótko ogniskowych i w miarę cichy , no i cena , aby nie wyrwała podszewki z kieszeni . Używki także wchodzą w grę .

Dzięki .
Maciej
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
synowi kup dobra ksiazke, zabierz na rower, parku, wycieczke w gory. Jak mu kupisz projektor (jak mniemam do jego pokoju, gdyz jeden juz macie-do filmow), to Ci chlopak z domu nie bedzie chcial nosa wystawic..
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Może masz rację , ale projektor byłby używany od czasu do czasu i to w salonie . Bo tam jest ekran . Czyli pełna kontrola nad czasem dla rozrywki .
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli do gier to sprawdza się BenQ 1070, u kolegi obecnie jest katowany non stop do gier z PS4 gdzie wyświetlone ma ok1700h i działa bez problemu.
Minus tego projektora to niestety słyszalny szum wentylatora, w porównaniu do obecnego mojego projektora to jest dla mnie trochę za głośny...;-) ale za to jego cena jest w granicach 3tyś.

Jedno mnie zastanawia czemu nie poszukasz informacji na temat który Cię interesuję w tematach które były już wałkowane kilkanaście razy...? Projektor do gier czy też filmów w granicach 2-3tyś był tyle razy poruszany temat, że nie ma co powielać.... np:
tu
http://www.hdtv.com.pl/forum/projektory-ekrany-do-projekcji/111461-przyzwoity-projektor-do-gier.html
 
Ostatnia edycja:

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Jedno mnie zastanawia czemu nie poszukasz informacji na temat który Cię interesuję w tematach które były już wałkowane kilkanaście razy...? Projektor do gier czy też filmów w granicach 2-3tyś był tyle razy poruszany temat, że nie ma co powielać.... np:
tu
http://www.hdtv.com.pl/forum/projektory-ekrany-do-projekcji/111461-przyzwoity-projektor-do-gier.html[/QUOTE]


Oj , czepiasz się :) Połowa forum to dublowanie tematów :) Wolałbym coś sprawdzonego ST lub krótko ogniskowy . Projektor byłby wystawiany sporadycznie na stoliku kawowym . Dwa projektory pod sufitem , to już instalacyjna przesada .

Czy ktoś używa pod konsole Optoma GT 1070 , 1080 ? Czym się różnią ?
 

osjan84

New member
ja właśnie miałem dylemat między BENQ 1070 a Epson eh-tw5300. Wybrałem Epsona na +dłuższa gwarancja, +niższa cena (znalazłem w sklepie z Chorzowa online za 2500 gdzie producent podaje cenę 3090) Na youtube możesz znaleźć porównanie właśnie tych dwóch projektorów. Ogólnie projektor sprawia się rewelacyjnie. Tak czy siak po zakupie projektora myślę, że nie tylko syn będzie grał ;)
 

darekguma

New member
Bez reklam
ja właśnie miałem dylemat między BENQ 1070 a Epson eh-tw5300. Wybrałem Epsona na +dłuższa gwarancja, +niższa cena (znalazłem w sklepie z Chorzowa online za 2500 gdzie producent podaje cenę 3090) Na youtube możesz znaleźć porównanie właśnie tych dwóch projektorów. Ogólnie projektor sprawia się rewelacyjnie. Tak czy siak po zakupie projektora myślę, że nie tylko syn będzie grał ;)
A co to za sklep?
 

osjan84

New member
eu kasa .pl tam chyba ceny zależne są od kursu czeskiej korony bo ceny codziennie się zmieniają a firma jest właśnie czeska. Ja trafiłem akurat na chyba najniższą cenę jaka była do tej pory.
 
Do góry