jaki projektor 3d full hd do ok 15k???

rastaHD

New member
Jak w temacie...prosze o pomoc w wyborze projektora do pokoju 25 m2 w rozdzielczosci full hd i z funkcją 3d do ok 15 tysięcy ....miło widziane propozycje za trochę mniej ;b....zalezy mi na dobrym kontraście ,dobrej żywotności lampy i jakimś wejściem cyfrowym audio i paru hdmi :)....odległość od obrazu ok 6 metrów..Dziękuje za pomoc
 

grzegorzp

New member
moim zdaniem nie warto w ogóle teraz kupować projektora 3d,
mam wrażenie, że w przeciągu 2-3 lat będzie duży przełom,
jeżeli możesz to się wstrzymaj
 

skalmen

New member
Witam
doskonałe recenzje zbiera nowy Sony HW30, bardzo dobry w 2 d i podobno według AVS Forum najlepszy z obecnych projektorów w 3d do 10000 $, u nas w polasce cena to chba około 14000 PLN czyli w twoim przedziale, gdzies widziałem chyba nawt w sprzedazy jakas strona audioarena boadjaże

pozdrawiam
 

redlum

New member
Bez reklam
Jeszcze parę miesięcy temu dużego wyboru byś nie miał tylko JVC X3 - a teraz trochę wyskoczyło nowości, a parę firm zapowiedziało swoje projektory 3D. Ciężko będzie ci znaleźć użytkowników tych nowości - ba nawet ciężko by ci było znaleźć paru użytkowników X3. Więc najlepiej to przejrzyj avsforum.
 

kinder

Member
jeśli będziesz mógł trochę dołożyć do tej sumy no i jeśli zależy ci na najlepszym obrazie zarówno w 2D jak i w 3D za w miarę małe pieniądze to za 2-3 mc będe sprzedawał swój projektor JVC X7 z 2 parami okularów i emiterem ... jak nowy ma wyświecone zaledwie 50h kupowany w Polsce z Polską gwarancją JVC... :-D
 

User27

New member
Na ********************.com wyczytałem że, JVC X3 kupowali na stronie UK i dość tanio to wychodziło. Około 12-13 tyś a w Polsce on chyba kosztuje 19tyś a projektor po kupnie był już po dwóch dniach w Polsce u kupujacego.
 
Do góry