jaki płaski(niski amplituner do Taga H. TAV-606

blady84

New member
Witam.
Mam zamiar kupić kolumny Taga Harmony TAV-606 v.3 ale nie wiem jaki do tego dokupić amplituner.
Proszę o pomoc co wybrać. Interesuje mnie niski amplituner max. 130 mm wysokości. Myślę nad

Pioneer VSX -310 .
Czy taki zestaw będzie dobrze grał? ma to sens?
Pomóżcie wybrać amplitunera. Budżet to ok 1200 zł. Sprzęt będzie stał w pokoju 24 m2. 80% filmy, 20% muzyka.
 

lobos

New member
Bez reklam
Polecam Marantza. Amplitunery z serii slim NR... powinny spełnić Twoje oczekiwania zarówno pod względem dźwięku jak i wymiarów ;-)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Tak, ma dodatkowo Pre Out na fronty, jakbyś chciał w przyszłości podłączyć wzmacniacz stereo aby polepszyć stereo to taka opcja jest dobrym rozwiązaniem.
 

blady84

New member
blackninja to co lepiej bedzie grało z taga h.606 Marantz NR 1504 czy Harman AVR-151? Półkę na amplitunera mam wysoką na 140 mm ten Harman ma wysokość 121 mm, czy tak niskiej półce nie bedzie się za bardzo grzał?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Z tych modeli jedynie Marantz ma pre out, a to duża zaleta przy niskich modelach ampli, jak nie będzie wyrabiał, to podpinasz wzmacniacz stereo i masz poprawę w muzyce i KD....
 

Henry

Active member
Bez reklam
Od czegoś musi zacząć, a przy Marantzu będzie miał łatwiejszą drogę do rozbudowy o dobre audio, zresztą przy lepszej elektronice szybko zauważy ile one są warte ;)
 

blady84

New member
Przepraszam panowie ale zmieniła mi się koncepcja. Proszę doradźcie jakie kolumny przednie i głośnik centralny + amplituner niskie(płaski). Budżet do 3 tyś. Chciałem zestaw Taga harmony ale kurde nie mam gdzie umieścić głośników surround. Bo chyba nie ma sensu wszystkich pięciu głośników stawiać na jednej ścianie? Weźcie coś doradzie. Czy taki zestaw(2 kolumny i głośnik centralny ew. subwoofer ) będzie nadał się do filmów 80% i 20 % muzyka. Z góry dzięki i sorry że zawracam gitarę.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Przepraszam panowie ale zmieniła mi się koncepcja. Proszę doradźcie jakie kolumny przednie i głośnik centralny + amplituner niskie(płaski). Budżet do 3 tyś. Chciałem zestaw Taga harmony ale kurde nie mam gdzie umieścić głośników surround. Bo chyba nie ma sensu wszystkich pięciu głośników stawiać na jednej ścianie? Weźcie coś doradzie. Czy taki zestaw(2 kolumny i głośnik centralny ew. subwoofer ) będzie nadał się do filmów 80% i 20 % muzyka. Z góry dzięki i sorry że zawracam gitarę.
Jeśli zaakceptujesz stereo w kinie, to tak. Ale wtedy stosowanie do kina innego zestawu jak 2.0 nie ma najmniejszego sensu. W takiej sytuacji może lepiej jakiś dobry soundbar + sub??
 

blady84

New member
Skoro nie do filmów, to po kiego grzyba Ci centralka?
Nie masz na czym kwiatków trzymać??
Kurde nie znam się, jestem laikiem :-(. To co proponujesz bez tego centralnego?
I proszę odpowiedz czy jakbym kupił np. Taga Harmony 5.0 i wszyskie głośniki ustawił na jednej scianie to byłaby czysta głupota? jeśli tak to zaproponuj mi jakieś przednie kolumny z amplitunerem.
 
Do góry