Jaki philips do 4000?

OneHotMinute

New member
Podepnę sie pod temat bo kwotowo wygląda to u mnie identycznie.

Ja szukam tylko Philipsa - miałem tv z 2 stronnym Ambi i teraz chce 3 stronny :)
Będzie podpięty do UPC, ewentualnie czasami komp/PS3/PS4, na pewno będę chciał oglądać filmy/seriale stąd android i wygoda z napisami wskazana (być może w przyszłości z dysku sieciowego). TV będzie podpięty do ampli stereo. Odległość oglądania 2-2,5m. 3D to raczej rzadko używany dodatek. Nie planuję spinać się na 4K raczej większość materiałów mam w 720/1080P a w tv wyższej rozdzielczości nie nadają.
Przeglądam forum i cały czas nie wiem 55PFT6550 czy może lepiej 49PUS71X0? No chyba że znane są plany nowej linii tv i warto poczekać (nie pali mi się z zakupem). Będę wdzięczny za sugestię.
Zbyt wiele funkcji smart nie potrzebuję (tylko bezproblemowe filmy i seriale), no i sprawne płynne działanie.
 

barat

New member
jaka firme kupic?
Całą firmę chcesz kupić? ;)

A serio ... ja też zastanawiałem się nad tegorocznymi Philipsami ... już prawie kupiłem PUS7600, ale ostatecznie wybrałem zeszłoroczny 55PFL8109. TV jest całkiem ok biorąc pod uwagę, że do multimediów używam Raspberry Pi, a Android w TV czasem służy do odpalenia Ipli czy innego Playera ;)
O głośnikach wbudowanych też nie myślę, bo mam Fidelio B5 ...

Jedyny (dla mnie) minus, to brak DTS pass-through z jednego HDMI do Soundbara przez ARC. Ponieważ jednak soundbar ma 2 HDMI-IN to akurat starcza dla Raspberry Pi oraz BD Playera ... komputer (do gier Steam) może być podpięty bezpośrednio :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Polecam Sony 50W809c. 120 Hz matryca, 3D jednak bez okularów w zestawie. Jeżeli nie zależy ci na 3D to 50W755c. Co prawda Sony też działa w oparciu o Androida ale z opinii użytkowników na Sony sprawuje się on znacznie lepiej niż na Phillipsach.
 
Do góry