Jaki Philips dla wrażliwych oczu

Tresbien

New member
Witam,

Wybrałem Philipsa bo ma ambilight który pomoże dla moich oczu.
Nie wiem czy OLED 120hz coś pomoże dla moich oczu czy brać standardowego 70pus9006 LED ma tylko 60Hz ale nie zamierzam grać, czy odświeżanie ma wpływ dla zmęczonych oczu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla wrażliwych oczu właśnie potrzebny jest Oled z uwagi na strukturę obrazu, tym bardziej masz naturalny obraz po kalibracji !
Ale pytanie czy wystarczy kasy ?
Jaka wielkość jest upatrzona ?
 

Tresbien

New member
Dla wrażliwych oczu właśnie potrzebny jest Oled z uwagi na strukturę obrazu, tym bardziej masz naturalny obraz po kalibracji !
Ale pytanie czy wystarczy kasy ?
Jaka wielkość jest upatrzona ?

Wielkość 65 chyba czy brać 55 ?
Kase mam tylko rozważam czy warto dokładać do drogiego Oleda jak mało oglądam sporadycznie filmy chciałbym.

W jaki sposób zrobić naturalny obraz kalibracją?


Rozmawiałem z jedną osobą to napisał tak:
Im not certain what is best for eyes but I do know that OLED TVs can get very bright but to a much granular scale allowing for HDR features . If you want to stay safe with the eyes , I would maby avoid OLED TVs but you may find that you have a different experience . Just be sure you dont leave the TV at default settings and adjust brightness to your liking / comfort before watching any long form content .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zdecydowanie kierunek na wielkość 65".
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/120554-tabela-odleglosci-dla-4k.html

Tabele europejskie nawet wskazują na 75" docelowo.

Wracając do tematu.
Dla wrażliwych oczu właśnie Oled TV i długo , długo nic.
Jeśli faktycznie kasa to nie problem - to absolutnie 65".
Jak mały problem - to hitem będzie 77".

Masz w nowych modelach mniej świata niebieskiego i dodatkowo po kalibracji Twoje oczy faktycznie przy oled TV odczują ulgę.
Pytanie wraca - ole przeznaczasz kasy dla zdrowia i dobra własnych oczu ?
 

Tresbien

New member
To zdecydowanie kierunek na wielkość 65".
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/120554-tabela-odleglosci-dla-4k.html

Tabele europejskie nawet wskazują na 75" docelowo.

Wracając do tematu.
Dla wrażliwych oczu właśnie Oled TV i długo , długo nic.
Jeśli faktycznie kasa to nie problem - to absolutnie 65".
Jak mały problem - to hitem będzie 77".

Masz w nowych modelach mniej świata niebieskiego i dodatkowo po kalibracji Twoje oczy faktycznie przy oled TV odczują ulgę.
Pytanie wraca - ole przeznaczasz kasy dla zdrowia i dobra własnych oczu ?

Kiki znakomicie w punkt ! 😃👍
Za 8k w promo znalazlem 65oled707 ale chyba nie ma sensu dopłacać i brać 706 za 5k jak uwazasz ?
Tutaj gdzie mieszkam tylko jeden sklep ma 706 okolo 50szt a tak wszystko wyprzedane. Zastanawiam się może na blackfriday obniżą jeszcze cenę tylko czy nie wyprzedają do tego czasu
 
Do góry