Jaki Philips 55" z Amibilight?

Piotyper7

New member
Cześć,
Witam Wszystkich, mam ogromną zagwozdkę.
Chcę zmienić tv w salonie, aktualnie mam plazmę Panasonica 42" z 2010r, 100Mhz
Chciałby zmienić na jakiegoś Philipsa z Ambilight, bo chcę go sparować z ośw Philips Hue.
Dużo o tym czytałem i jestem zdecydowany na Philipsa. Jestem projektantem wnętrz więc taki aspekt dodatkowego oświetlania jest dla mnie ważny.
Jeżeli chodzi o parametry wejściowe, to używam tv głównie do oglądania wieczorami filmów w FullHD.
Nie mam wykupionego netflixa ani innych platform streamingowych w 4k bo uzywam Filmana, gdzie są wrzucane filmy ze wszystkich platform naraz plus filmy kinowe.
Niestety tam są filmy tylko w FullHd.
Nie gram na konsoli. Czasem jak Jest Olimpiada albo są MS w pilce nożnej to oglądam sport ale głównie oglądam filmy i seriale.
Odległość oglądania to 2-3m. Oglądam sam siedząc na wprost, fotel mogę sobie ustawić w dowolnej odległości.
Nie oglądam TV. Prędzej coś z YT.
Chciałem coś z dobrym obrazem do ok 3000 zł
Nie musi być najnowszy model.
W zasadzie wydaje mi się że moje potrzeby spełniałby Philips 58PUS8517/12 jednak jest problem z dostępnością.
Taki model m.in bo można go sparować z Philips HUE.
Martwią mnie również opinie nt. tego że philpsy psują się zaraz po gwarancji.
Napiszcie proszę co myślicie. Będę wdzięczny za podzielenie się swoimi doświadczeniami.
 

Piotyper7

New member
Nie mam opinii o używanych oledach.
ten oled z 2022r. o którym pisałem- Philips 55oled706 - jest nowy, sprzedaje to firma jako nowe TV, daje normalną gwarancję, Po prostu wg mnie jest to wycofana partia bo są nowsze modele. Pytanie dotyczyło w ogóle opinii o tym modelu. Ew czy można sprawdzić przebieg takiego oleda? Jak z wypalaniem matrycy? On ma podobno system zabezpieczający.

Co do zaproponowanego przez Ciebie 55PUS8818 rozumiem ze można byłoby go kupić u ciebie, jeżeli masz jakąś konkretną propozycję na dobrych warunkach to poproszę o wiadomość na priv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tak 55pus8818 są dostępne w specjalnej ofercie dla członków forum.
Nowe modele sprzed 2 lat...
Znana firma ?
 

Piotyper7

New member
Nie wiem czy to znana firma ale maja sklep i podobno kilkanaście takich tv na magazynie.
Jest oferta na olx mają kilkadziesiąt różnych tv w sklepie.
Można podjechać i oglądać, ja na razie nie miałem czasu.
Drugi wątek, skoro jest oferta dla członków forum to wyślij mi proszę cenę i warunki. Napiszę na priv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kilkanaście modeli nowych Oled sprzed trzech lat....
Dziwna sprawa - jak dla mnie.
 
Do góry