Jaki panas Full HD

rogaczek

New member
Jaki panas fuul hd

No to co wiemy ???? Że zamieniajac PV70 na PY80 czy PY85 można sobie pogorszyć zamiast poprawić.
Wracam do pytania - a może nie Panasonic? Kto porównywał i i przekona mnie do zdrady tej marki ? Warunek - plazma full hd 42, 46, 50 lub 52 cale. Cena powiedzmy do 5500.
A może ktoś z moderatorów?????
 

najdenoff

New member
czy panasonic 50py800 czy pionieer lx5090?

Witam,
na wiosne zamierzam dokonac zakupu plazmy-do przedwczoraj panasonic th50py800 byl moim numerem uno...
ale uslyszalem i wyczytalem na innych forach, iz pionieer lx5090 ma o niebo lepszy obraz i, że warto dołożyc...no własnie-róznica miedzy tymi dwoma panelami wynosi ponad 2tys zł na korzysc panasonica.
czy jest az taka róznica miedzy nimi? bo te dwa tys wolalbym dolozyc do KD, ktore tez planuje sobie sprawic i sps 3 :) w salonach audio-video jeszcze nie widzialem aby mieli obydwa te modele abym mófgl porównac obraz z tego samego sygnału...
Jesli ktos ma wiedze w tym temacie preosze o obiektywną i uczciwą porade
thanx, pzdr
 

p0is0n

New member
Pioneer przereklamowany:)A 2k dolozysz sobie do lepszego CD/DVD/kolumn:)

Sam mam Panasa z serii 85 i jest bomba, kilka osob do niego namowilem i wszyscy sa mi za to wdzieczni.
Pewnie, ze nie jest pozbawiony wad, ale nie ma sprzetu idealnego, za krotki cykl produkcyjny zeby cos takiego powstalo.
 

doc38

New member
Rogaczek, jeżli oglądasz 42 cale z odległości 3 metrów, to poważnie zastanowiłbym się nad wymianą telewizora na Full HD. Ograniczenia ludzkiego wzroku sprawiają, że z takiej odległości różnica między HD Ready a Full HD (w ilości dostrzeganych szczegółów) dla 42-calowej plazmy może być bardzo trudna do uchwycenia i będziesz rozczarowany.
 

rraaddeekk

New member
G?

Jak oceniacie nową serię G Panasa?
Rozważam zakup tego modelu.
Jest na naszym rynku dosłownie kilka dni i jeszce nie spotkałem się z opinią użytkowników/testerów niezależnych.
 

Foxxx24

New member
Kiki poinformował,iż przez weekend będą "wszystkie zaległe testy" więc wszyscy się przekonamy o walorach nowych serii Panasonica.;)

A co do Twoich wątpliwości między Panasem a Pioneerem podzielam zdanie przedmówców,że jest on przereklamowany.Oczywiście nie ujmuje mu nic z jakości obrazu,ale biorąc pod uwagę Panasa 50PY800 są to modele praktycznie równorzędne więc przy wyborze znaczenie mają upodobania kupującego co do marki i nic więcej specjalnie.

I tak jak Ci napisał pOisOn lepiej przeznacz różnicę w cenie na korzyśc PY800 na kino domowe lub odtwarzacz Blu Ray.:eek:k:

Jeśli chodzi o moje zdanie to ja osobiście poczekałbym jednak na wyniki testów i np. kupił 50G10,al jak narazie PY800 ma świetny stosunek ceny do jakości!:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry