Jaki pad do ps3 jako drugi

marcin0903

New member
Wiem, że Logitech robi dobrej jakości pady, kontrolery itp... ale nie miałem styczności z tym do PS3 :). Najlepszym wyborem będzie DualShock 3 (hm.. może biały ;)?)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Lepiej oryginała kupić. DualShocki są dosyć drogie niestety. 180 zł trzeba mieć. Logitechy też ciekawie wyglądają, ale mają kabel nie bluetooth :(
 

k0val

New member
ja używam ds2 (od ps2 wiozłem) i ds3.Mam możliwość porwania obu padów i ds3 zdecydowanie jest solidniejszy a na wibracje nie narzekam są dobre.
 

mataman

New member
Bez reklam
To mnie zawsze bardzo zastanawiało. Ktoś kupuje konsole za prawie 1,5tys a chce oszczędzic pare złoty na padzie. Bierz DS3 i nie kombinuj.
 

mietek099

New member
@ Evillus:
Koniecznie kupuj tylko oryginalne pady. Nie powstał jeszcze taki, który równałby się z kunsztem wykonania oryginałów. Osobiście posiadam DS'a 3 i jestem w pełni zadowolony. Pad jest solidny, trzęsie elegancko. Sixaxis też jest ok. Lżejszy i nie trzęsie.
 

Evillus

Member
Może nie kupił, a dostał ;) a poza tym "kto PITa nie blądzi" :p Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi. Kupuję DSa, moze faktycznie białego :D
 

maja1

New member
Ja mam dwa Logitechy przy kompie i jak potrzebuje drugi na PS3 to biorę Logitecha.Co prawda na kablu ale tyle co ja potrzebuje 2 pady to wystarczy.Chodzą świetnie nic im nie brakuje.
 

mietek099

New member
Ciekawa sprawa bo ja też posiadam do PC pada Logitech'a (Dual Action) i z PS3 nie chce działać. Jakaś reakcja była, ale generalnie pad nie funkcjonuje tak jak powinien.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ja jako drugiego pada posiadam Logitecha bezprzewodowego od PS 2 i dziala rewelacyjnie ( co prawda nie dzialaja wibracje w PS 3), ale i tak to bardzo dobry zakup.
 

k0val

New member
ja mam logitecha rumblepad 2 i działa z ps3 bez problemu ale nie używam bo trochę przykrótki kabel ma
 

skizzie

New member
Generalnie jeśli decydujesz się na nieoryginalny pad musisz uważać czy aby na pewno będzie działał z każdą grą. Kuzyn jakiegoś noname testował i z LBP nie chodził.
 
Do góry