Jaki OLED 65' pod VOD i PS5

zurekman

Member
Za taką kasę to bdb oferta. To konkurencja bardziej dla s95c (który jest dużo droższy) niż s90c. Z kolei ten ostatni - 77s90c, dostępny za ok 11k jest dużo lepszy od 77c3.
Hej. Dzięki za odpowiedź. Możesz powiedzieć czemu s90c jest dużo lepszy od c3? Na kilku grupach fb głosy były raczej za c3 w większości. Do tego czytałem test porównujący i oglądałem inny test porównujący te 2 modele i wychodziło że są bardzo, ale to bardzo równre. Jeden przoduje w jednej kategorii. Drugi w innej. I tak oba mają swoje plusy względwm drugiego. Ale nigdzie nie doszukałem się jakiejś wyższości jednego nad drugim.
 

luck76

Well-known member
Hej. Dzięki za odpowiedź. Możesz powiedzieć czemu s90c jest dużo lepszy od c3? Na kilku grupach fb głosy były raczej za c3 w większości. Do tego czytałem test porównujący i oglądałem inny test porównujący te 2 modele i wychodziło że są bardzo, ale to bardzo równre. Jeden przoduje w jednej kategorii. Drugi w innej. I tak oba mają swoje plusy względwm drugiego. Ale nigdzie nie doszukałem się jakiejś wyższości jednego nad drugim.
jasność zarówno na pełnym ekranie jak i w małych skrawkach dużo większa o 20%, szersza przestrzeń kolorów, przejścia tonalne i to nie jest tylko kwestia tej marki ale całej technologii QD-OLED vs WOLED.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepiej sprawdź na własne oczy - bo warto. LG C3 będzie extra tak inni Ci też podpowiadają.
 

luck76

Well-known member
Hej. Dzięki za odpowiedź. Możesz powiedzieć czemu s90c jest dużo lepszy od c3? Na kilku grupach fb głosy były raczej za c3 w większości. Do tego czytałem test porównujący i oglądałem inny test porównujący te 2 modele i wychodziło że są bardzo, ale to bardzo równre. Jeden przoduje w jednej kategorii. Drugi w innej. I tak oba mają swoje plusy względwm drugiego. Ale nigdzie nie doszukałem się jakiejś wyższości jednego nad drugim.
Najlepiej sprawdź na własne oczy - bo warto. LG C3 będzie extra tak inni Ci też podpowiadają.
Dokładnie tak jak pisze @kiki sprawdz na własne oczy to zobaczysz o czym piszę.
aaaa… zapomniałbym. Zwróć uwagę na zafarby bieli na krawędziach w LG.
 
Do góry