Jaki odtwarzacz z wyjściem analogowym 5.1

aven121

New member
Witam
Jestem na kupnie odtwarzacza blu-ray lub innego do plazmy Panasonica.
Chciałbym aby miał on złącze USB i wyjście na głośniki 5.1 analogowe (chinch) , gdyż mam głośniki genius 5000 i chciałbym uzyskać choć odrobinę dzwięku przestrzennego.
Cena jaką dysponuje to +/-250zł
Znalazłem wiele ofert blu-ray z usb i hdmi niestety ciężko mi znalezdz z wyjściem 5.1
Jeżeli w tym przedziale cenowym z bluray'a nic się nie znajdzie to jeżeli byście mogli coś innego zaproponować np. odtwarzacz multimedialny z tymi wyjściami albo dobre dvd czytające większość formatów w tym hd to też będę zadowolony.
Zależy mi głównie na filmach z pendrive'a w jakości 720p (usb) , wyjściem 5.1
Znalazłem np. FERGUSOA D-890 HX ale zapewne nie odtworzy filmów hd
Dziękuję za każdą odpowiedz lub sugestię
Pozdrawiam
 

aven121

New member
Dziękuję za linki i informację. Chyba wybiorę tego fergusona.
Czytałem jednak recenzję tego odtwarzacza i np. na stronie pyrchla.pl/index.php?p17652,ferguson-ariva-hdplayer-150dvd-xvid-mkv-h-264 jest napisane że wyjścia 6xRCA ją tylko stereo. Czyli nie ma możliwości oglądania filmów 5.1 ??
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Wydaje się to oczywiste skoro są gniazda, tyle że z opisu producenta to nie wynika. Napisz do fergusona, tam jest chyba jakiś formularz kontaktowy na stronie :>
 

suszi

New member
oszustwo

ferguson ariva hd 150 DVD ma wyjście niby 5.1, ale tak naprawdę jest to stereo - takie robienie ludzi w balona!!
 

mkris

New member
WItam!
ma moze ktos ten model Philips BDP7700 ? jest wart swojej kasy. Na necie sa podzielone opinie a potrzebuje jakis BD z mozliwoscia podepniecia zestawu glosnikow 3.1
 
Do góry