Jaki odtwarzacz z SMART TV i dobrym audio?

bols86

Member
Cześć, głowa mi już pęka od przeglądania odtwarzaczy BR, pomóżcie mi proszę zależy mi na takich rzeczach jak:
- dobrej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy;
- wbudowany odbiornik wifi;
- SMART TV z takimi usługami jak Internetowe radio i TVN Player;
- możliwość odtwarzania FLAC i BD ISO;
- wyjście analogowe audio typu CHINCH;
sprzęt nie musi być nowy, jakieś propozycje?. LG odpada ze względu na brak TVN Player, zawsze coś;). Myślałem nad Pioneerem BDP-160K ale on cholera jasna nie ma SMART TV:).
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jak ze smartem - Panasonic BDT-330.
Jak bez smarta (ale z dostępem do internetu) Yamaha BD-S473 lub wyżej przytoczony Pioneer BDP160.
 

bols86

Member
Dzięki Koledzy za pomoc, Sony wygląda naprawdę nieźle tylko czy Pioneer nie posiada lepszej sekcji audio dla analogu?.
 

collider

New member
Bez reklam
Na temat Pioneera 160 na tym forum napisano dziesiątki komentarzy i opinii. Musisz jednak pamiętać, że jeżeli ważnym elementem odtwarzacza są funkcje smart to Pionek jest tutaj bardzo biedny.
 

bols86

Member
Przewertowałem wszystkie opinie dotyczące Pionka no i zgodzę się z Tobą co do funkcji smart, w pionku wypada to najbiedniej. BTW cena za tego pionka to 386 zł i promocja trwa do 10 marca tak więc muszę się pospieszyć. Sony super ale jakby nie patrzeć to prawie dwukrotnie droższy, cholera cięzki wybór;).
 

collider

New member
Bez reklam
Musisz sobie odpowiedzieć czy te funkcje smart są tobie niezbędne. Jeżeli nie to w tym przedziale cenowy Pioneer to najlepszy wybór. To poprostu bardzo solidny odtwarzacz bluray.
 
I

irek6311

Guest
Sony BDP-S790 nie jest 2x droższy jak patrzysz na normalną sklepową cenę Pioneer BDP-160 ,
jakbym nie miał amplitunera Pioneer to te Sony 2x lepsze jest za zbliżoną kasę (kupiłbym w ciemno) .
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Cześć, głowa mi już pęka od przeglądania odtwarzaczy BR, pomóżcie mi proszę zależy mi na takich rzeczach jak:
- dobrej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy;
- wbudowany odbiornik wifi;
- SMART TV z takimi usługami jak Internetowe radio i TVN Player;
- możliwość odtwarzania FLAC i BD ISO;
- wyjście analogowe audio typu CHINCH;
sprzęt nie musi być nowy, jakieś propozycje?. LG odpada ze względu na brak TVN Player, zawsze coś;). Myślałem nad Pioneerem BDP-160K ale on cholera jasna nie ma SMART TV:).

ma YouTube a i działanie pilota pozostawia trochę do życzenia.
 
I

irek6311

Guest
Jak zwykle przesadzasz ;)
Ciągnie 2 tematy na Forum i 1 na Elektroda :roll:
sprzęt spełniający wymagania bols86 kosztuje na Allegro ~ 3tyś zł ,
tak realnie to za 380 zł nic nowego spełniającego kryteria się nie kupi ,
używane CD czy Blu-ray często wymagają serwisu a ten drogi < nieopłacalny zakup ,
slawko_23 pilot z BDP-160 marny fakt ale mam BDP-140 i jego pilot rewelacyjny ;)
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Dla mnie osobiście ten Sony wypada najlepiej, ale też jest droższy. Może nie 2X ale średnio około 200-250zł czyli o połowę wartości Pionka. Dla mnie sprawa jest prosta. Jak budżet pozwala kupować Sony, jeżeli nie to zawsze można nabyć jakiegoś LG czy Samsunga z full smartem i po kłopocie. Natomiast jak chce mieć w miarę tani i dobry player to Pionek jest idealną propozycją co by tu nie pisać.
 

bols86

Member
Panowie ja to rozumiem, aczkolwiek chciał nie chciał najtańszy S790 jest ponad 270 zł droższy od Pioneera. Już nawet nie skupiajmy się na Smart TV, zależy mi na nienajgorszym przetwrniku cyfrowo analogowym który jest wbudowany w tych odtwarzaczach, nie wiem czemu ale Sony sprawa wrażenie (mówie o wygladzie) odtwarzacza pokroju LG/Manta i obawiam się ze w sekcji audio Pioneer jest chyba zdecydowanym przodownikiem?.
 
I

irek6311

Guest
Te przetworniki audio (DAC) w Sony czy Pioneer jednej klasy ,
lepsze przetworniki audio (DAC) w Pioneer BDP-450 przykładowo bo dobry przetwornik kosztuje ,
w żadnym odtwarzaczu blu-ray ~ 1k zł nie znajdziesz lepszego niż w tym Sony czy Pioner BDP-160 przetwornika audio (DAC) !
zresztą na Allegro są DAC i najtańsze ~ 500zł więc co tu dużo pisać :roll:
 

collider

New member
Bez reklam
Przodownikiem to może i jest, ale w modelach zaczynających się od 4 z przodu. 160 jest dobra jak na budżet w którym się znajduje. Ludzie nie narzekają na nią w jakiś szczególny sposób. Spełnia swoje zadanie jako bluray. Oczywiście ma też mankamenty, ale nie oczekujmy cudów za tą kasę. Z całym szacunkiem, ale nie stawiałbym produktów LG na równi z Mantą bo ten pierwszy posiada naprawdę udane modele a do tego jest marką globalną. Nie wiem czy czytasz posty, ale sam ci radziłem byś w przypadku gdy budżet nie pozwala kupił Pioneera. Moim zdaniem za dużo oczekujesz a za mało chcesz wydać. Nie ma nic za darmo. Musisz iść na jakiś kompromis lub szukać czegoś używanego z wyższej półki. Czasem trafiają się okazje powystawowe lub niechciane prezenty na portalach aukcyjnych.
 

bols86

Member
Zapomniałem dodać że sprzęt nie musi być nowy, postanowiłem że będę czekał na jakąś okazję, bardzo przypadł mi do gustu pod każdym możliwym kątem Philips BDP9600. To jest chyba dobrej klasy odtwarzacz i nowy kosztuje 880 zł tak więc może uda się wyrwać używkę za mniejsze pieniądze;).
 
Do góry