jaki odtwarzacz multimedialny wybrać

Masownik

New member
Witam
Potrzebuję porady w zakupie odtwarzacza takiego do kina domowego. Obecnie mam amplituner+ blu ray. Jednak BD nie odtwarza plików Flac muzycznych oraz czasem ma problem z napisami do filmow 720p ripowanych. Zależało by mi żeby odtwarzał pliki muzyczne Flac oraz miał te DTS, DTS true oraz DTS HD. Jakiś budżetowy bo już wywaliłem w to kino domowe że zbankrutuje
 

mariuszpk

New member
Ja mam WD tv live ver 3. Czyta więcej formatów muzycznych niż mój komputer. Za cenę 58 euro jest idealny.
Wady to brak jest ipla i raz na 2 miesiące trzeba go zresetować.

Wysyłane z mojego GT-I9003 za pomocą Tapatalk 2
 

felis

New member
Witam
Poszukuje odtwarzacza mającego następujące funkcje i jakoś nic nie mogę dobrać:
1. Odtwarza wszelkie formaty Video mkv, wmv1/2/3 koniecznie 2 i 3 bo mój TV nie łyka tego, mp4, mov. mts, xvid itd.
2. Ma kieszeń na HDD pozwalającą na szybki montaż dysku do 2-3TB.
3. Ma wifi
4. Działa jako serwer DLNA (nie tylko jak klient), tak by w sieci udostępniał zasoby audio i video z wewnętrznego dysku HDD. (koniecznie flac)
5. Musi być bardzo cichy najlepiej bez wiatraka.
6. Cena to sprawa drugorzędna, ale bez cudów, gdyż odtwarzacze multimediów zawsze mają jakieś felery i zbyt szybko się starzeją, więc nie są warte zbyt dużych nakładów. Powiedzmy do ok. 1000zł

Nie koniecznie ale dobrze by było gdyby:
1. tablet z androidem można wykorzystywać jako pilota (zamiast pilota oryginalnego)
2. miał przeglądarkę internetową z działającym flashem.

Dzięki za pomoc bo przeglądam oferty na allegro i już od nich miesza mi się w głowie.
 
Ostatnia edycja:

felis

New member
Do 1k to już fajny sprzęcik łykniesz.Polecam coś z Egreat,Xtreamer,Mede8er.
No tak ale jaki konkretny model, bo jak już znalazłem Xtreamer Prodigy Black to się okazało, że owszem ma serwer DLNA, ale nawet u producenta nie są pewni czy ten serwer działa dobrze. Gdy napisałam do nich maila to odpisali coś w rodzaju "brak certyfikatu DLNA, nie ma pewności czy jest stabilny, traktujemy go raczej jako dodatek". A model kosztuje prawie 1000zł. Za tą cenę to ja jednak oczekuję mniej amatorskiego sprzętu.
Pozdrawiam
 
Do góry