Jaki odtwarzacz DVD do crt?

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Możecie mi polecić jakiś fajny odtwarzacz dvd do ok.400zł, będzie on podłączony do crt Panasonic TX-21PZ1P.
Będę go używał do oglądania filmów dvd i cd-audio, więc dodatki w stylu divx czy wyjścia hdmi jest to DRÓGOŻĘDNA sprawa.


Jest tu mnóstwo pomysłów jaki zakupić dvd ale większość tyczy się dvd do LCD, a takiego długo jeszcze nie będę posiadał:(.

Z góry dziękuje za odpowiedź
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
A odtwarzają format DVD+DL??
Pierwszy raz słysze o tym Medion MD 81777

A może PIONEER 300??
 
Ostatnia edycja:

Storm

New member
Bellwood

Bellwood będzie lepszy od Pioneera 300/400. Te pioneery to OEM-we wersję chińskich odtwarzaczy i płaci się tylko za markę. W Bellwoodzie masz więcej opcji do divx i cena 200zł gwarancja 2 lata.Medion jest znowu tani 150zł i ma HDMI.
 

daroda

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kup Pioneera 300 (400 nie musisz, bo nie potrzebujesz HDMI)
Jak zaley ci na kasie, są w dobrej cenie (sprowadzane z wgrywanym z polskim softem) na allegro
 

Storm

New member
Po co takie rady !!!

Pioneery 300 na allegro mają niską cenę ale są bez gwarancji są " importowane" z Rosji !!!
 

daroda

Klub HDTV.com.pl
VIP
Potwierdzam, co napisałem - sa sprowadzane.
To rozwiązanie dla kogoś, kto chce mieć i kasę, i Pionnera.

Ja - przyznaję - kupiłem DV400 za 4 stówy w porzadnym, "chrześcijańskim" sklepie. Mam gwarancje i... angielski soft. Coś za coś.
Nie widzę jednak w tym nic złego, że napiszę ludziom - można taniej. Prawda, że bez gwarancji (niektórzy sprzedawcy daja własną za dopłatą), ale z polskim menu.
Zwłaszcza, że nic nie słychać o zepsutych Pionnerach.
 

timbot

New member
Bez reklam
kolego nie kupuj markowego dvd (jesli nie ogladasz telewizora z max 1,5-2 metrów!
dlaczego? podlaczac go bedziesz do 21 calowego telewizora! a w efekcie otrzymasz obraz panoramiczny w wysokosci ciut ponad połowa wysokosci ekranu telewizora (w niektorych filmach dvd) i niewiele szerszy w pozostałych. co wiecej bedziesz mial literki wielkosci maczku, a na crt jesli jest nie nowy to jeszcze beda nie ostre i nie do odczytania z dwóch metrów.
dlaczego tak bedzie? - masz 21 calowy telewizor w formacie 4:3, a filmy dvd i divix sa w fomatach 16:9 i szerszych. natomiast markowe dvd (przynajmniej wiekszość) nie umozliwiaja dowolnego powiekszenia obrazu ani dowolnego wyboru wielkosci czcionki - a "tanie" marki to umozliwiaja.
sam mialem dvd onkyo podlaczone kiedys do 29 cali crt i niestety cala rodzina marudziła że nic nie widzi
 

don111

Banned
moje poprzednie dvd Samsung hd 950 mialo fajną funkcję - dopasowanie wielkości ekranu do tv (EZ View) - do typowego ogladania filmów dvd spokojnie wystarczy, tor audio - świetny jak na dvd (ale nie wiem jak mają te nowe modele)
także możesz rozejrzeć się też za jakimś Samsungiem z tą funkcją
 
Do góry