Jaki odtwarzacz CD kupić?

krazy777

Member
Bez reklam
Jaki odtwarzacz CD kupić za 200-250zł?

Witam, z racji tego, że posiadam sporo płyt CD to chciałbym kupić jakiś używany CD do swojego zestawu opisanego w sygnaturce. Oczywiście używka wchodzi w grę (tylko i wyłącznie:D), cena 200-250zł. Kolor sprzętu koniecznie czarny i żeby czytał koniecznie dobrze nagrywane płyty. Dobrze by było, żeby dość ładnie wyglądał. Firma? Może Denon (bo dobrze by to przy ampli wyglądało), ale jestem otwarty. Co możecie polecić?

Na allegroszu po krótkim szukaniu znalazłem takie coś np.

1.DENON DCD-590 SOLIDNY ODTWARZACZ CD(R) PILOT ! (2246103812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2.Odtwarzacz CD Harman Kardon HD 720 (2260407401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3.ONKYO DX-7031 LASER BRZYTWA LEGNICA (2246472117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

4.ODTWARZACZ CD DENON DCD-715 - WYSOKI MODEL (2265175888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

5.DENON DCD-695 - FENOMENALNY DŹWIĘK - POEZJA ! (2263559696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To tak na szybko. Wogóle się na tym nie znam, ale wydaje mi się że muzyka będzie lepiej brzmiała na czymś takim aniżeli z pendrive'a.
CO Wy na to? Macie jakieś propozycje dla mnie? Jak taki sprzęt najlepiej podłączyć i jakimi kablami. Bo widzę, że są różne połączenia RCA, COAX a nawet optyczne.
 
Ostatnia edycja:

krazy777

Member
Bez reklam
O DVD wogóle w zasadzie nie myślałem, równie dobrze PS3 mógłby służyć jako player tylko tam mi szkoda i laseru i prądu.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ja Ci nie wklejam DVD tylko konkretne DVD które jest specjalnie przystosowane do CD, ma wyświetlacz pokazujący TRACK i i pełne sterowanie do CDA.

PS3 jest głośne, pozbawione wyświetlacza i sterowania, więc nie wiem co ma jedno do drugiego ?!
 
Do góry