Jaki odtwarzacz BR do 800 PLN ale...

mit

New member
No właśnie....na dniach kupię Plazmę Panasa 42 cale G20
Posiadam także zestaw kina domowego HK z amplitunerem AVR 155.
Chciałbym żeby to fajnie współpracowało,nie znam się kompletnie na tych odtwarzaczach a zależy mi na fajnym obrazie.Kwota to ok.8 stów.Firma nie istotna byle by oferował ponad przeciętną jakość tak i w obrazie jak i wykonaniu no i wygląd jakiś fajny:p
Proszę o poradę i podpowiedź.Pozdrawiam.
 

mit

New member
Z tym wyglądem to oczywiście zażartowałem :wink:,dajcie mi panowie ze trzy modele godne uwagi,nie chciał bym popełnić głupstwa przy kupnie....
 

tomaj28

New member
Powiem Ci z własnego doświadczenia.
Po zakupie telewizora , w przypływie euforii też kupiłem od razu odtwarzacz blu-ray....i żałuję, stoi prawie nie używany ;)
Niestety dopiero po fakcie , z tego forum dowiedziałem sie ,że istnieje taki piękny wynalazek jak odtwarzacz sieciowy .
Kupiłem WD-eka i jestem z niego zadowolony, jest tańszy w "utrzymaniu" , na pewno wiesz co mam na myśli ;)
No chyba ,że stać Cię na płacenie po +- 100zł za film (mi po kupieniu kilku przestało się to podobać;) )

Piszę to bo wnioskuję ,że wchodzisz dopiero w temat HD i być może (tak jak ja przed kilkoma miesiącami) nie bierzesz tego typu odtwarzaczy pod uwagę , a naprawdę warto.
 

mit

New member
Piszę to bo wnioskuję ,że wchodzisz dopiero w temat HD i być może (tak jak ja przed kilkoma miesiącami) nie bierzesz tego typu odtwarzaczy pod uwagę , a naprawdę warto.

Fakt,dopiero zaczynam przygodę z HD i szczerze nie wiem nawet co masz na myśli mówiąc odtwarzacz sieciowy,muszę trochę poczytać,no chyba że chodzi o to co być może mam na mysli,jednak mój net na to nie pozwoli..(1 mega)


A co do Ciebie fazer58,czy to oznacza że jak podepnę BD z dolbyHD do mojego antycznego ampli to czy doświadczę tego dźwięku?
 

MMrozo

New member
... kupiłem od razu odtwarzacz blu-ray....i żałuję, stoi prawie nie używany ;)

Odtwarzacze BD nadają się bardzo dobrze jako tzw. odtwarzacze sieciowe np. Samsung BD-C5500 Odtwarzacz blu-ray SAMSUNG BD-C5500 - opis, informacje, dane techniczne produktu odtwarzacz Blu-ray - BD-C5500 - Odtwarzacze Blu-ray - Blu-ray | SAMSUNG posiada certyfikat DLNA http://certification.dlna.org/certs/REG38812330.pdf, więc bez problemu może odtwarzać media z sieci. Dodatkowo można podłączyć dysk przenośny do portu usb i też działa (czyta dyski NTFS).

Jest jeszcze aspekt piractwa.
 
Ostatnia edycja:

Modrzew5

New member
Mozesz jeszcze rozważyć PS3 bardzo fajna sprawa oprócz BR można dodatkowo grać pomieści dużo plików na dysku i cena jest porównywalna do Blu-raya naprawdę warto .
 
Ostatnia edycja:
Do góry