Jaki odtwarzacz blu ray

seba29

New member
Witam
Proszę o poradę co do zakupu odtwarzacz blu ray. Wymagania jakie mam co do niego to tylko bardzo dobra jakość obrazu i świetny upscaler DVD do HD.Cena do ok 500pln, Mam dostęp tylko do oryginalnych filmów blu ray z wypożyczalni i DVD (nie koniecznie z wypożyczalni :) dla tego takie wymagania. Do wyświetlania używam projektora Benq PE 7700. Dźwięk - Marantz SR 4600 + Eltax Summit. Wyświetlany obraz to 100", z DVD przy odległości 5m akceptowalny ale gdy wyświetliłem sygnał HD z kompa szczęka mi opadła. Dla tego muszę mieć blu ray. Proszę o poradę.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
PANASONIC DMP-BD45EG
SONY BDP-S380

Jeżeli głownie do oryginałów to będą ok, skaler na pewno przeciętny ale do projektora wystarczy.
 

seba29

New member
bagiennik co znaczy "skaler na pewno przeciętny ale do projektora wystarcz" . To za ile trzeba kupić odtwarzacz aby dawał dobry obraz? Naprawdę zależy mi przede wszystkim na jakości wyświetlanego obrazu.
 

janusz

New member
Bez reklam
DVD na 100" po co? Obraz zawsze będzie pozostawiał sporo do życzenia, na 40" będzie OK. Chcesz dobry obraz to BR lub odtwarzacz sieciowy i pliki HD.
 

seba29

New member
Janusz, właśnie pisze że chce dokupić blu ray bo obraz z DVD jest taki sobie. Nie chce mieć 40" tylko 100" więc potrzebuje odtwarzacz blu ray aby był super obraz, więc dlatego proszę o poradę.
 
Do góry