Jaki najlepszy TV do 2000 z 4k i płynnym Smart TV

MrJaca

New member
Jestem obecnie w trakcie poszukiwań idealnego telewizora chciałbym zapytać Was o radę bo w temacie telewizorów jestem laikiem . Mój budżet to około 2000 zł - albo nowy albo z outletu jeśli miałby mieć dużo lepsze parametry w tej cenie. Zastanawiam się też czy kupować teraz czy czekać na promki Black Friday.

Chciałbym, aby telewizor miał płynny system Smart TV, który nie zacina się, najlepiej oparty na Android TV lub taki, który ma duży wybór aplikacji. Płynność działania systemu jest dla mnie priorytetem, zaraz po jakości obrazu.

Telewizor będzie służył głównie do oglądania Netflix, YouTube oraz czasem do grania na PS4. Wielkość nie jest najważniejsza, może być jak największy, minimum 43 cale.

Na razie najbardziej kuszącym modelem wydaje się być TCL 55c635, ale martwi mnie płynność działania. Czy macie może jakieś sugestie co do innego modelu, który spełniłby moje oczekiwania? Chętnie wysłucham Waszych rekomendacji. Dzięki z góry za pomoc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Staramy się podpowiadać w klasie cenowej najlepsze modele do potrzeb.
W klasie 2000 zł niestety musisz iść na kompromisy potrzeb i możliwości technicznej telewizora.
Modelu 120 Hz nie kupisz.
W klasie ten 55C645 - wypełnia potrzeby.
 
Do góry