Jaki najlepszy TV 32"

KaDet

New member
Hejka, poszukuje TV LCD w rozmiarze 37 cali (nie 32 - błąd w temacie - sorki) W temacie napisałem "najlepszy" bo nie trudno zauważyć, że producenci stosują jakąś dziwną zasadę, że im mniejszy TV tym mniej w nim "bajerów". Na telewizor mnie stać ale po prostu w miejscu montażu nie mam więcej miejsca (już 39" nie wejdzie).
O standardowych preferencjach szkoda pisać bo chyba każdy chciałby mieć najczarniejszą czerń, najostrzejszy obraz, najskuteczniejsze podświetlenie itp. ale są elementy, na które trzeba zwrócić uwagę:

- tuner DVB-S2 dla telewizji satelitarnej z wejściem CI+ (nie CI -to dziś ważne) ze sprawdzoną współpracą z modułami CYFRA+,
- SMART TV i współpraca z komputerem np. odtwarzanie filmów z sieci domowej - używałem mniejszego Samsunga i tam było to dobrze zorganizowane niestety z obrazem było już nie najlepiej,
- 3D - to coś nie koniecznego ale jeśli będzie to OK,
- miło by było gdyby nie był to jakiś stary model.

Dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety nowych nie dostaniesz -- bo obecnie nie produkuje się już telewizorów w tym rozmiarze.

Panasonic 37ET5
Samsung 37ES 6100
 

KaDet

New member
No to trochę mnie zmartwiłeś. No cóż pozostaje więc chyba powrócić do rozmiaru 32" i tu coś wybrać. Wybór w tym rozmiarze jest spory więc korzystając z okazji chętnie skorzystam z jakiejś porady - potrzeby jak wcześniej. Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry