Jaki najlepszy odtwarzacz Bluray 3D

JaJachu

New member
Witam,
odkurzam temat:
planowałem zakup odtwarzacza dvd ale przemyślałem temat i warto chyba troche dołozyć i kupić blu-ray 3D. Znajomy polecił mi:
1. SONY BDP-S4100
2.
SAMSUNG BD-F5500/ZF
ja myślałem jeszcze o jakimś LG.
Zwracam uwagę na jakość obrazu, odczyt różnych nośników i obrazów oraz możliwość podłączenia internetu (wystarczy Lan).

pozdr
 

wiwo

New member
Ja przerobiłem panasonica DMP BDT 110, sharpa BD-HP 35S, samsunga BD-D 5500. Na dzień dzisiejszy powróciłem do panasonica BMP- BDT 500. Po tych kilku doświadczeniach doszedłem do wniosku że odtwarzacze panasonic są bardzo dobrym wyborem. DMP -BDT 500 jest dość drogi ale warty tych pieniędzy. Dobrym wyborem moim zdaniem będzie też DMP-BDT 230.
 

zoltar23

Member
Ja przerobiłem panasonica DMP BDT 110, sharpa BD-HP 35S, samsunga BD-D 5500. Na dzień dzisiejszy powróciłem do panasonica BMP- BDT 500. Po tych kilku doświadczeniach doszedłem do wniosku że odtwarzacze panasonic są bardzo dobrym wyborem. DMP -BDT 500 jest dość drogi ale warty tych pieniędzy. Dobrym wyborem moim zdaniem będzie też DMP-BDT 230.
Jak wygląda sprawa CINAVIA w tych Panasonicach??
 

wiwo

New member
Jak wygląda sprawa CINAVIA w tych Panasonicach??

Powiadomienie o technologii Cinavia
W niniejszym produkcie zastosowano technologię
Cinavia w celu ograniczenia przypadków użycia
nieautoryzowanych kopii niektórych komercyjnych
produkcji filmowych i filmów oraz ich ścieżek
dźwiękowych. W razie wykrycia nielegalnego użycia
nieautoryzowanej kopii zostanie wyświetlony
komunikat, a odtwarzanie lub kopiowanie zostanie
przerwane.
 

JaJachu

New member
Witam,
z tym odtwarzaczem Panasonic to koledzy wysoko mierzą cenowo :( ,
ja zakup mam za sobą a jest nim LG BP430 w cenie 319 w MM,
zobaczymy czy okaże się dobrym wyborem czy nie, jak na razie trochę
wolno reaguje odtwarzacz na pilota (przy wpisywaniu np. w youtube) oraz nie rozpoznał dysku WD na usb 3.0 a także raz widział przez dlna mojego laptopa ale pokazał jakiś komunikat i zerwał łączność i patrzyłem jeszcze dwa razy i nadal nie widział (przez sieć domową). Płyt jeszcze nie testowałem, usb rozpoznaje i filmy odtwarza.

pozdr
 

sturek

New member
Pytanie do osób mających Panasonica czy w BDT230 jest możliwość przeglądania plików folderami/katalogami, czy miksuje wszystko tak jak telewizor Panasonica?
 

zoltar23

Member
Powiadomienie o technologii Cinavia
W niniejszym produkcie zastosowano technologię
Cinavia w celu ograniczenia przypadków użycia
nieautoryzowanych kopii niektórych komercyjnych
produkcji filmowych i filmów oraz ich ścieżek
dźwiękowych. W razie wykrycia nielegalnego użycia
nieautoryzowanej kopii zostanie wyświetlony
komunikat, a odtwarzanie lub kopiowanie zostanie
przerwane.
Czyli też lipa.
 
Do góry