Jaki moduł CI dla tv samsung h6700 i nc+

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli masz sama kartę wyciągniętą z tunera to działać nie będzie
Trzeba kupić moduł CAM nc+ za 199zł ,(w takim przypadku karta jest sparowana z modułem ) .Po zakupie modułu wybierasz abonament umowa na 12miesięcy

- comfort + (77 kanałów ) 29zł /miesięcznie
- uniwerse + (106 kanałów) 49zł /miesięcznie
- canal + silver (109 kanałów) 69zł /miesięcznie
- canal+ platinum (112 kanałów) 89zł /miesięcznie

Istnieje możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony (z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia) w takim przypadku abonament jest droższy 10zł
 

djzj

New member
A moduł Aston Crypt nie będzie dobry?? Właśnie też chcę kupić moduł i myślałem że ten będzie dobry i po przełożeniu karty do tego modułu będzie wszystko hulać.
 

ncplus

Member
A moduł Aston Crypt nie będzie dobry?? Właśnie też chcę kupić moduł i myślałem że ten będzie dobry i po przełożeniu karty do tego modułu będzie wszystko hulać.

karty postN są parowane, czyli niebieska karta będzie działała wyłącznie z przypisanym dekoderm. Najlepiej byłoby wymienić kartę na Nagra i do tego dowolny moduł astona
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Moduł Aston Crypt współpracuje z dawnymi kartami Cyfry + (SECA ,Mediaguard) ewentualnie z kartami francuskiego , holenderskiego, Canal + ,albo hiszpańskiego Canal Digital

Jest jeszcze jedna opcja .Kup kartę Smart HD ,albo jeżeli masz kartę TNK do tego moduł Conax Smith CAM (139zł ) i będziesz mieć ofertę pre-paid
Albo gotowy moduł pre-paid - TNK ,NNK (199zł)
 

djzj

New member
Czyli z kartą cyfry nie będzie problemu. To świetnie. Jeszcze tylko pytanie czy warto, koszt ok 300zl plus dysk twardy do nagrań, bo przecież dekodera nie będzie.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
 
Do góry