Jaki model LG Oled 65 cali C2 czy C3 a może G?

Eraeste1

Member
Szanowni,

Który model byście polecili? C2 czy C3 , coś pisało że VRR jest kiepski w C2? , rozumiem że G to inna klasa, ale warta wyższej kwoty?

Dodam, że 2 dni testowałem sony xr65a80kaep, byłem zadowolony z obrazu do filmów do gier VRR ciemny strasznie poza tym coś syczał na ostrym obrazie (aż mi się przypomniał tv plazma, podobne dźwięki wyrwał) .

Dzięki proszę o wyrozumiałość
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak G3 to inna klasa.
Jeśli jesteś w klasie zainteresowania.
To taki bym wybrał.
Masz specjalną cenę dla członków forum - przy cash back -wychodzi poniżej 10 tyś z pakietem.

Jaki masz teraz telewizor w domu ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
 

Eraeste1

Member
Mój telewizor to; LCD 3D LG LF652V…

Jak miałem 2 dni OLEDa Sony xr65a80kaep, to różnica w czerni i HDR którego w LG nie miałem robiło wrażenie, chociaż moj stary tv to podobno udany model nawet chyba matryce ma 100hz?

Zwróciłem Sony z innych powodów - nawet Pan mi odpisywał w dziale Oled Sony,

Z tego co poszperałem to wszyscy napaleni są na LG właśnie te modele C2 lub C3 chociaż podobno różnica jest niewielka, ale VRR lepszy w C3? , aż tak istotne?

Odnośnie modelu G to cena jeszcze większa, ale nie wiem czy różnice w jakości obrazu itd. są adekwatne to modelu C

Ja chciałem przeznaczyć na tv max 8000 zł dlatego szukam coś z 2022r., ale czasami chytry 2x traci i lepiej dołożyć jeszcze gorsza i kupić coś konkretnego.

Może LG to nienajlepszy wybór a jak tak, który model…

Zależy mi na bardzo dobrej czerni i żywych kolorach i odbiciach HDR a także mocnej bieli - i wszystkich istotnych opcjach i aplikacjach - dźwięk też dobrze jakby był lepszy chociaż na 1 miejscu stawiam obraz i płynność 100/120hz

Tv mam głównie do oglądania filmów i gry na ps5


Dzięki
 
Do góry