Jaki LED lub Plazma za 2500-3000zł

xOLEKx

New member
Przepraszam że piszę to w dziale Philipsa ale zamiast forum LCD otwiera się jakiś temat z niego.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 12m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2.80m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? jedna
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? okno wychodzi na południowy zachód więc świeci głównie późnym popołudniem najgorzej latem wtedy zasłaniam okna roletami.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? W pokoju rodziców Panasonic TX-L37E30 przez jakiś czas stał u mnie, a wcześniej Unimor CRT 21"
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? minimum 4 złącza HDMI, DLNA, internet
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? dvb-t, hd
10.Jakie urządzenia ? dekoder cyfrowego polsatu, xbox-360, w przyszłości amplituner
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? od 6 do 12
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? wolałbym matową lub jakąś z dobrą powłoką antyrefleksyjną
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? film z usb też w jakości HD, sport
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? TAK
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? TAK nie więcej niż 40%
16.Preferencje co do marki ? nie mam
17.Preferencje co do wielkości ? 46-47"
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? smużenie i nie "ostry" obraz
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? raczej wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? max 3000
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie interesuje mnie 3d

Zastanawiałem się czy Philips 46PFL5007 byłby dobry na te warunki i jak w nim z powłoką antyrefleksyjną bo jak mi wiadomo to nie posiada matowej matrycy?
 

xOLEKx

New member
Jeśli chodzi o Philipsa to na forum widzę tylko test modelu 40 PFL5507K/12, czy model 46 PFL 5007 różni się od niego tylko tym że nie posiada 3D, czy również rodzajem matrycy itp.?

Może jakaś plazma jest godna polecenia w tym przedziale cenowym która by spełniała wymagania?
 

xOLEKx

New member
Chyba ostatnie pytanie, oglądałem w sklepie różne tv był tam również Sharp LC-46LE540E który mieścił się w moim przedziale cenowym i miał chyba matrycę z pół matem, DLNA, 4xHDMI i internet. Czy ten model jest wart zakupu, są jakieś za i przeciw?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tą plazmę musisz sprawdzić koniecznie przed zakupem czy nie buczy.
Sharpa w tym tygodniu będzie test. Przypomnij się w niedzielę.
 
Do góry