Jaki LED do 2000zł?

adam-ant

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 30 m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-5
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Raczej na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć , ale dość nisko nad stolikiem
6.Jak słońce świeci w pokoju ? W salonie w tym miejscu jest akurat dość zacienione miejsce, okno jest po lewej stronie telewizora ( siedząc przodem do tv )
7.Jaki masz obecnie telewizor ? jakiś bardzo stary Philips :)
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? MPEG4 :) wifi, kompatybilnośc z iphonem i z kompami, usb ( filmy z pendrive'a), przeglądarkę internetową
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Na razie antena pokojowa, po przeprowadzce jakąś tv ( canal+, n, kablówka nie wiemy jeszcze )
10.Jakie urządzenia ? Dvd, xbox
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 3-5
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Chyba błyszczącą, ale nie mamy w sumie zdania, czy to lepiej w naszym przypadku?
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, filmy deskorolkowe, discovery, filmy fantasy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Trochę pewnie tak , ale od długiego siedzenia w necie mamy kompy ;)
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, ale generalnie mało gramy, 10% całego użytkowania telewizora
16.Preferencje co do marki ? Samsung
17.Preferencje co do wielkości ? 40-42''
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Skomplikowane menu
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami przede wszystkim
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2000zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie zależy nam na 3d



Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

adam-ant

New member
Dzięki za propozycje. Ten Panas E5 bardzo mi się widzi. A czym różni się E5 od ET5. Z tego co wyczytałem, to ET5 ma 3D (pasywne), 300Hz (E5 tylko 150Hz), i wbudowany adapter Wifi. Są też chyba małe różnice w obudowie (ET5 ma pleksię czy cośtam). Czy jest coś jeszcze?

A gdybym zdecydował się na TX-L42E5E, to gdzie i za ile można dokupić adapter Wifi?
 

SNV

New member
To tak:
- będzie podłączony pod zwykłą antenę pokojową do sygnału naziemnego cyfrowego
- żeby był wypasiony obraz, żadnego smużenia, dobra ostrość i czarny żeby był czarny a nie szary.
- zdecydowanie często oglądam filmy przez internet, tzn. z takich serwisów Filmy online, seriale online z lektorem, za darmo. Kinolive.pl i dla tego zasadnicze pytanie jak działają te przegładarki w TV czy na tej samej zasadzie co w kompach.

To chyba najważniejsze, no i jeżeli jakiś inny model poradzicie to musi być max do 2000zł !!!

ten 4007 niby najlepszy do grania, ale ja nie gram. Do filmów niby najlepszy panas e6

Dzięki
 
Ostatnia edycja:

SNV

New member
ale podel e5 jest lepszy od e6 i droższy o ponad 300zł . na ceneo.pl za mniej niz 2300 e5 nie dostaniesz a dla mnie to już zbyt dużo
 
Do góry