Jaki LED 37'-40' kupić?

batmantv

New member
Witam wszystkich użytkowników.
Jestem nowy na forum i pytanie moje to skąd wziąć taką ankietę jaką kolega umieścił na początku z parametrami i oczekiwaniami odnośnie swojego przyszłego cuda?
 

emyyyl

New member
Skopij sobie ją i wpisz swoje dane.

Ja mogę mieć maksymalnie 43 cale, większy nie wejdzie w to miejsce w którym ma stać.

Witam, podobny dzlemat mogę mieć maksymalnie 43 cale, większy nie wejdzie w to miejsce w którym ma stać.

Pozostają po długich poszukiwaniach 4 modele, a więc:
1) Samsung PS43E450
2) Samsunga PS43F4500
3)Panasonic TX-P42x50
4) LG 42PA4500


Samsung PS43E450 ma klasę C energetyczności, ale to nie jest duża wada, posiada również filtr przeciw różnym odbiciom, który mało daje, więc możemy go trakować tak jakby go nie było.
O modelu Samsunga PS43F4500 brak opinii, wiem tylko, że jest to model na rok 2013, klasy energetyczności A ( (różnica między klasą A oraz C bardzo mała, więc nie sugerujcie się tym), nic więcej nie wiadomo poza wyższą ceną.
O Panasonicu TX-P42x50 też mało wiem, jedynie tyle, że jest na poziomie Samsunga PS43E450.


Jest jeszcze nowy model Panasonica z 2013 roku - TX-P42X60E, który jest dostępny w cenie 1650zł + przesyłka. Pytanie pierwsze ile w nim lepszej technologii niż w poprzedniku, pytanie drugie - LG 42PA4500 kosztuje 1276 z przesyłką w jednym ze sklepów internetowych. Czy warto dokładać do tego Panasonica?


Co wybrać? Dzisiaj zależałoby mi na zakupie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry