Jaki LCD,LED lub plazma za max 2400zł?

xOLEKx

New member
- odległość od ekranu 2,5 metra
- jak duży jest pokój - 19m2 w kształcie prostokąta, kanapa i telewizor są na dłuższych ścianach
- jakie programy najczęściej oglądasz - głównie SD trochę cyfrowej telewizji i filmy HD z HDD
- więcej oglądasz w dzień czy wieczorem dzień 30% wieczór 70%
- wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez - bez światła
- wolisz obraz ostry czy łagodny - ostry
- matryca błyszcząca czy matowa - matowa
- preferowana wielkość telewizora - 32-37 cali (jeżeli 37" to szerokość max 88cm jeżeli to możliwe)
- preferowana marka - obojętnie
- jakie urządzenia będą podłączone => tuner cyfrowy, kino domowe, konsola
- ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń - 80% telewizja 15% kino domowe, 5% konsola
- siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych - na wprost
- czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami - tak
- jakimi złączami - HDMI, USB
- jaki masz sygnał - tuner satelitarny, komputer, konsola
- ile programów HD => 0 (HD tylko filmy z płyt lub HDD)
- ma stać czy wisieć - stać
- jaka klasa cenowa - do 2400zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp ma duży input lag. Toshiba jest lepszym rozwiązaniem do tych potrzeb 37SL 833 - o ceny pytaj na PW
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten zagra extra, ma matową matrycę i dobre skalowanie. Ale powinieneś brać wielkość 42 E 30.
Sprawdź też :
Toshibę 42 SL 738
 

xOLEKx

New member
Z jakiego powodu miałbym brać 42", jeżeli tylko ze względu na małą różnicę w cenie to odpada. Niestety ograniczają mnie meble w zakupie większego tv niż 37" a na ścianie też nie mam za bardzo jak powiesić.

@Edit
Mniejsza o to, już zamówiłem Panasonica TX-L37E30
 
Ostatnia edycja:

jatomam

New member
gdzie kupić telewizor ? media markt czy media expert ?
Ani ja ani moi rodzice nie znamy się na tym i jest dylemat.
Niby upatrzyli sobie telewizor w Media Expert ... Samsung 37 cali , 2400 zł. 4 wejscia HDMI 2 lata gwarancji. Jesli by chcieli go na raty to rata miesieczna wychodzi 140 zl. przez 30 miesiecy. Razem.... 4200 zl. ;/ wydaje mi sie troszkę dużo jak na taki telewizor. Natomiast gwarancja w ratach to 5 lat. Co począć ?
 

paeru

New member
Bez reklam
Tam, gdzie jest taniej. Z tego co wiem, w MM obecnie raty 0%, przy kwocie 2400 za gwarancję 5-letnią zapłacisz jakieś 280zł.
 
Do góry