Jaki LCD LED 60" 8k-9k zl

zkm

New member
Witam

Z powodu zbyt dlugich oczekiwan na sharpa 60le830, potrzebuje pomocy w wyborze jakiegos innego leda.


odległość od TV: +4m
nasłonecznienie pokoju: Pokój jest bardzo nasłoneczniony. Z prawej strony cala "sciana" w szybach. Mat jest obowiazkowy.
preferowana wielkość TV: 55-60(wole 60 chyba ze bedzie to drastyczna roznica w jakosci obrazu na korzysc 55cali)
jakie programy najczęściej oglądasz? Cyfrówka, Programy HD, MKV
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem? Caly dzien :)
preferowana marka? sharp
jakie urządzenia będą podłączone? UPC, PC
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? Glownie dekoder(raczej programy hd), czasem jakis filmik na mkv
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? na wprost, czasem pod lekkim katem
Czy ważne jest wifi lub inna technologia ? Najwazniejsza jakosc obrazu potem design. Możliwość oglądania filmów .mkv prosto z USB
ile programów HD? Jak największa
ma stać czy wisieć? jeszcze nie wiem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb na dziś Sharp 60LE 822 tyle że matryca błyszcząca.
Ale to jest jedyny mankament .
Możesz wkleić zdjęcie pokoju lub szkic?
 

zkm

New member
Niestety le 820 mi nie pasuja za gruba rama. Musi byc mat bo inaczej telewizor bedzie sluzy tylko jako lustro...
adres zdjecia szkicu pokoju
imageshack.us/photo/my-images/163/szkicpokoju.png/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
szkicpokoju.png


Wg mnie tu nie ma generalnie problemu. BO prawy fotel i kanapa to stoją zw światłem, więc nasłonecznienie im w ogóle nie przeszkadza . Lewy fotel podczas dnia nie wiele zobaczy , chyba że telewizor na podstawie lekko obrócisz w stronę lewego fotela.

Albo poczekaj na 60 le 830 -ale tu przecieków na razie nie ma kiedy wejdą , czy wejdą i w jakiej cenie?
 

zkm

New member

Albo poczekaj na 60 le 830 -ale tu przecieków na razie nie ma kiedy wejdą , czy wejdą i w jakiej cenie?


do 12-13 wali po oknach pod katem i z kanapy tez nie najciekawiej sie oglada dla tego chcialbym mat. Jestem ciekaw dla czego nie robia wersji szklanej i matowej roznych modeli? koszty produkcji chyba by sie nie zmienily tak bardzo?

Myslalem ze bedzie jakas alternatywa do 830 ale widze ze moj wybor jest najlepszy w tej klasie cenowej(zapowiadanej)
Bardzo mnie martwi to ze sie nie spiesza z tymi sharpami czekam juz ze 3 miechy i sie niecierpliwie;/

Dzieki za pomoc i jezeli bylyby jakies przecieki co do wypuszczenia 60le830 prosilbym o pw lub maila.
 
Ostatnia edycja:

zkm

New member
sory za pod pod postem ale chcialem zeby kazdy oczekujacy na sharpa 52 czy 60 le830 wiedzial ze wypuszcza je na przelomie wrzesien/pazdziernik.
Info bezposrednio od sharpa.
 
Do góry