jaki LCD(LED) 3500-5000 ? (Żółtodziób)

wiedzminfm

New member
Witam wszystkich,
przeszukiwałem forum, ale albo posty są mocno przedawnione (2006r.) albo nie spełniające moich kryteriów, w takim razie bardzo proszę o pomoc, bo im więcej czytam tym mniej wiem...

Poszukuję LCD(LED) /chyba, że się mylę i szukam plazmy ;p/

warunki w jakich będzie pracował TV:
odległość od TV będzie wynosić 3 m
jaki masz obecnie tv - crt / całe 20 cali + monitor 22 1680x1050 na którym oglądam filmy z PC
preferowana technologia- LCD(LED) ale sie nie upieram bo to sam na to wpadłem po wertowaniu internetu
wiecej ogladasz w dzien czy wieczorem - 40/60
preferowana wielkosc tv - 46 cale (może by się udało więcej tylko czy wtedy nie będę za blisko)
jakie urzadzenia beda podlaczone - dekoder HD UPC przez hdmi / PC także HDMI/DVI
siedzisz na wprost czy również z katów bocznych - do 45 stopni mogę dojść ale głównie na wprost
ma czytac filmy przez usb - nie
ma stac czy wisiec - stać z możliwością zawiśnięcia w przyszłości
jakimi zlaczami chcesz podlaczyc - hdmi
jaki masz sygnal - UPC HD / PC głównie 720/1080p czasem dvd
ile programow hd - na razie 18
jaki rodzaj programow ogladasz - różne discovery itp, filmy (często akcji)
czego oczekujesz od tv - znośnych kątów(np. bez strat przy ok. 45 stopniach), ładnego obrazu ;p , jasności na takim poziomie, żeby dało się w dzień oglądać, żeby zwykłe kanały(nie HD) z kablówki(UPC) przez hdmi nadawały się do oglądania ... kurde no żeby dobry był ;p
jaka klasa cenowa - 3500 do max 5000 zł...

ogólnie TV będzie służył do oglądania filmów (głownie HD), oglądania ogólnej kablówki (dekoder podłączony przez HDMI) i czasem grania (PC), główny powód dla którego kupuję TV to chęć cieszenia oka filmami HD.

z góry dziękuję za wszelkie porady...
 

wiedzminfm

New member
no i co tak nic nie pomagacie;( ? a ja znowu do plazm wróciłem, oglądałem SAMSUNG PS-50C6500 co o nim sądzicie?...
 
Ostatnia edycja:
Do góry