Jaki LCD kupić?

fthljiop.

New member
Witam
mam starego grundig'a 26' i przyszła pora na zmiany
Chciałem kupic lcd full hd 40' ale nie wiem czy te 40' to nie za dużo
wymiary pokoju 4m x 4m
odległość od tv 2,5 max 3m
oglądam głownie cyfrowy sygnał sd (tnk, cyfra+ ) w przyszłości full hd
konsole xbox 360 (jeszcze w przyszłośći ps3)

Chodzi mi o tv jak najlepiej skalujący obraz SD gdyż na moim starym grundig'u obraz jest rewelacyjny w porównaniu z wujkowym lcd 32' toshiba, niebo a ziemia więc nie chciałbym kupić coś co będzie gorzej "działać" no i na konsoli obraz musi być super
budżet to 2600 zł
czy warto kupić Samsung'a LE40C650 a może coś innego?
 

ORTEK

New member
40-tka będzie w sam raz, Samsung C650 to całkiem niezły wybór jednak pod gry video bardziej polecam ci Toshibę 40XV733,
skalowanie SD również ma bardzo dobre. 37 lub 42-calowy LCD Panasonic S20 to także znakomity model pod twoje potrzeby.
 
Ostatnia edycja:

fthljiop.

New member
40-tka będzie w sam raz, Samsung C650 to całkiem niezły wybór jednak pod gry video bardziej polecam ci Toshibę 40XV733,
skalowanie SD również ma bardzo dobre. 37 lub 42-calowy LCD Panasonic S20 to także znakomity model pod twoje potrzeby.

telewizor kupuje sie na lata więc wolał bym żeby był full hd bo jak napisałem będę oglądał za jakiś czas kanały w takiej rozdzielczości, a ta toschiba ma hd ready, panasonik to będzie lepszy od tego Samsung C650 tylko który model ? albo jakaś inna toshiba z full hd ?

ps.wolał bym aby tv był lcd a nie plazma ze względu na prądożerność
 

ORTEK

New member
telewizor kupuje sie na lata więc wolał bym żeby był full hd bo jak napisałem będę oglądał za jakiś czas kanały w takiej rozdzielczości, a ta toschiba ma hd ready, panasonik to będzie lepszy od tego Samsung C650 tylko który model ? albo jakaś inna toshiba z full hd ?

ps.wolał bym aby tv był lcd a nie plazma ze względu na prądożerność


Co ty opowiadasz, przecież ten model Toshiby NA 100 % MA FULL HD !
 

ORTEK

New member
A jeśli chodzi o Panasonica to napisałem przecież że model S20 (ale LCD-ek nie plazma).
 
Ostatnia edycja:

fthljiop.

New member
Co ty opowiadasz, przecież ten model Toshiby NA 100 % MA FULL HD !

sorry pośpieszyłem się, na jakiejś stronie wyczytałem że ma hd ready, po nieco głębszej analizie okazało się ze masz rację :)

ma jeszcze pytanie koleś w sklepie powiedziała ze może lepiej już led'a kupić więc powiedźcie drodzy koledzy czy opłaca się mi troszkę dołożyć do led'a no i do jakiego ?
co myślicie nad Toshib'ą 40SL733 LED na allegro stoi za 2650 zł ,
w sklepie gość podał mi jeszcze taki: Philips 40PFL 5605 (ma 2 ms GtG)
 
Ostatnia edycja:
Do góry