Jaki Lcd.Hd 26"-27" do 3000 ???

Mage

New member
Witam wszystkich. Piszę bo chcę wydać 3000pln na telewizor lcd i wolę zasięgnąć rady tych co się znają lepiej niż ja. Na razie co mam na oku to Philipls 26PF4310 i Samsung Le27t51b. O tym drugim brat mi powiedział, że nie za ciekawy ma czas reakcji matrycy. Sam nie wiem jak mi będzie to potrzebne bo nie mam doświadczenia z takimi tv. Mam kawalerkę więc w gre wchodzą tylko 26-27 cale. Tv ma służyć głównie do DVD, Tv, i podłączenia komputera... no i jeszcze Ps2, stąd uwaga brata że czas reakcji matrycy może być za wolna?? Wiem że za takie pieniądze nie kupię nic nadzwyczajnego ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś pomógł mi najlepiej zainwestować pieniądze. Pozdrawiam....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli ma spełniać Twoje potrzeby w tej klasie cenowej - najlepiej gra LG .
Wybierz model 27 Lz 55 , ale sprawdź go przed zakupem
 

Mage

New member
ok, ale...

jego chyba też miałem na oku ale nie spodobał mi się obraz (chociaż widziałem go tylko w Media, a brat powiedział że nie można się kierować tym obrazem co się wyświetla w tych wielkich elektromarketach). Reakcja matrycy rzeczywiście odpowiada, ale zastanawia mnie tylko czy kontrast 600:1 jest wystarczajacy? Aha.... jeszcze jedno,... czy brak złącza HDMI i Component może ograniczyć możliwości lcd??? Chodzi mi też czy przez złaczę DVI mogę podłaczyć 1.PC, 2.Sygnał HDMI, np dvd hd czy hd-tv,3. konsolę wysokiej roździelczości? dziekuję i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
dlatego najlepszym sposobem wyboru jest sprawdzenie jakości w swoim domu , przed zakupem.
Oczywiście ,ze podłączysz wszystko po DVI pamietaj ,ze dla komputera lepsza współpraca będzie właśnie z LG /czyściejsza czcionka/
pozdrawiam
 
Do góry