Jaki LCD FullHD 50"?

Deo3

New member
No i zatrzymałem się nad wyborem jednego spośród trzech Sony: 49X8509C, 49XD8503 i 49XE9005. Ostatni jak wiadomo ten rocznik i wszystko by wskazywało, że najlepszy - cenowo chyba też nie będzie odbiegał, przynajmniej od tego drugiego. Tylko ja wymieniam plazmę i jak już wcześniej pisałem, oprócz dobrej jakości obrazu muszę też uwzględniać szersze kąty oglądania. Dwa pierwsze są na matrycach IPS i pod względem kątów by pasowały, najnowszy - z tego co wyczytałem - VA. Czy jakość obrazu 49XE9005 jest na tyle lepsza od tych dwóch pozostałych, że lepiej poświęcić "gorszą" matrycę? Czy lekkie odsunięcie się od osi ekranu tego modelu (np. max 20 stopni) spowoduje taką degradację (wypranie) kolorów, że będzie sprawiało już pewien dyskomfort oglądania?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie nie pamiętam - ale nie jest produkowany.
Nowe modele fullhd 100Hz też nie są produkowane.
To wyraźnie pokazuje co będzie się działo już w tym roku a co mówić za 3-4 lata. FulHd już odeszło do lamusa historii.
 

muchaone1

New member
Dokładnie nie pamiętam - ale nie jest produkowany.
Nowe modele fullhd 100Hz też nie są produkowane.
To wyraźnie pokazuje co będzie się działo już w tym roku a co mówić za 3-4 lata. FulHd już odeszło do lamusa historii.

oj nie wiem jak produkcja teraz w marcu ale moja koleżanka kupiła w pierwszych dniach marca Panasonica DS630 50 cali i po "rozkodowaniu" numeru seryjnego okazało się,że był wyprodukowany w 3cim tygodniu lutego 2017
 

Deo3

New member
Witam ponownie. Jeszcze nie kupiłem, ale dalej szukam telewizora o dobrej jakości obrazu odtwarzanego ze źródeł np. SD lub zwykłych płyt DVD (dlaczego, to wcześniej pisałem). Aktualnie zastanawiam się nad wyborem jednego z trzech (kolejność wpisywania nie oznacza preferencji):
1. Sony KD49-XD8305
2. Sony KD49-XE9005
3. Panasonic TX-50EX780
Nie wiem czy te dwa ostatnie były już testowane, opisy (ogólne) oczywiście są. Panasonic, jak na razie trudno dostępny, ale mogę poczekać. Jak na razie interesuje mnie przede wszystkim jakość obrazu, funkcje smart (choć ważne) nie są moim priorytetem.
 

Deo3

New member
Czy już można kupić u Ciebie tego Sonego, w jakiej cenie i ile będzie kosztował dowóz do woj. dolnośląskiego (Polkowice).
 
Do góry