Jaki lcd do sypialni pod SD

henake

New member
Witam potrzebuje kupic( dla rodzicow oboje po ok 50 lat) tv
Pokoj srednio nasloneczniony, sygnal niestety tylko SD
42 cale, Tv ma wisiec na scianie, fajnie tez aby mial wbudowany tuner (nazwy nie pamietam) za pomoca ktorego moge odbierac Polsat sport HD
Cena w sumie nie jest wazna
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zaczynamy od tych wyposażonych:
52 HD 1 Sharp
Pioneer 5090 H

==============
Mniejsze
Sharp 46 HD 1
Loewe 46 Indywidual


Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

henake

New member
hmm wydaje mi sie jak bys nie przeczytal mojej wypowiedzi, jest tam duzo na Twoje pytanie-nic napisze raz jeszcze;-)
sygnal SD
3m ale chce tu 42cale
urzadzenia brak
cena- ma byc ok TV
raczej noc bo to TV do sypialni
2 osobki w lozku:)
ma stac na komodzie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pytania zadałem - bo nie było wszystkich potrzebnych informacji.
Sharp 46 HD1
JVC 47 V 80
Toshiba 46 ZF 355
Sony 46 X 3500
JVC 46 S 90
Ale wybierałbym te z najlepszą czernią do sypialni
 

henake

New member
super, ale rozmiar musi byc max 42 nie moze byc wiekszy
Popors wymienionych Tv przez Ciebie, osobiscie ogladam tv na 52 x3500 i powiem szczerze ze jestem srednio zadowolony, myslalem ze wydajac 14000 bedzie idealnie, a obraz ten nie odbieg niczym od sharpa xl2.
moze tez wina lezy po stronie ustawien
 

szfagier

New member
henake napisał:
super, ale rozmiar musi byc max 42 nie moze byc wiekszy
Popors wymienionych Tv przez Ciebie, osobiscie ogladam tv na 52 x3500 i powiem szczerze ze jestem srednio zadowolony, myslalem ze wydajac 14000 bedzie idealnie, a obraz ten nie odbieg niczym od sharpa xl2.
moze tez wina lezy po stronie ustawien
Pewnie widziales obraz z "rozgaleziacza" i pewnie tv nie byl ustawiony ;)
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Kup do sypialnie Sharpa Xl2E i rodzice bedą bardzo zadowoleni, ponieważ sygnał SD na tym Tv jest bardzo dobry...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ponieważ cena nie ważna - a sygnał z HD - to przy większej odległości i tak nie zachwycą się i nie poczują HD.
Dlatego oferta na wielkość 46".
A zostając przy 42" - to zostałbym przy Pioneerze
 

henake

New member
szfagier napisał:
Pewnie widziales obraz z "rozgaleziacza" i pewnie tv nie byl ustawiony ;)

Nie, mam ten TV podlaczony przez hdmi z tunerem z telewizji N i tak jak mowie jestem srednio zadowolony byc moze ze nie dokonca mam ustawiony TV( przyznam szczerze ze prawie nic nie zmienialem)
 

faraonI

New member
Jaki dla mnie?

a jaki TV byście zaproponowali do mojej sypialni: odległość około 2,8m, oglądanie w ciemności przy lampce nocnej, UPC kablówka SD ( chyba że można coś wykombinować: mam cyfrowy box z nagrywarką HD, ale tylko w dużym pokoju, wcześniej jest rozgałęziacz i do sypialni leci chyba analog) ma służyć tylko po zabawie do usypiania ;), ale nie wiadomo czy małżonka nie zechce oglądać jakichś seriali, meczyków. Co zaproponujecie? w dużym mam Panasa 42PV80 i jestem bardzo zadowolony, ale tam cyfrówka przez HDMI jest...
 

Selbstverstand

New member
Panie faraonI. Bez zbędnych wyjaśnień: Panasonic TH-37PV80 to w tej sytuacji tv bez konkurencji, chyba że muszą to być 32 cale. Ale w tym przypadku trzeba by było wybrać jakiegoś lcd, z których żaden wg. mnie nie spisze się przy SD z UPC.
Pisze Pan o swoim zadowoleniu z wersji 42 calowej i jak dobrze zrozumiałem o obawach, że z gorszego sygnału plazma mogłaby sobie gorzej radzić. Otóż do gorszych sygnałów te tv są świetne, na pewno lepsze niż lcd (nawet pv8). Swoją drogą SD z UPC nie jest wcale takie najgorsze, więc tym bardziej "do usypiania" będzie to na pewno dobry wybór.
 

faraonI

New member
dzięki

chyba wyjdzie na to, że druga plazma się pojawi, bo faktycznie ta 42 jest extra :), tylko tak sobie myślałem czy zostanie ta 37 wykorzystana z jej możliwości, czy nie szkoda jej do "usypiania" i właśnie sygnału SD :?: ale jak piszesz, że warto to pewnie masz rację, dzięki.
 
Do góry