Jaki LCD do 4tys (najlepiej 32")

szuldek

New member
Witam

wiem ze to pytanie słyszycie do dziennie,ale prawie kazdemu odpisujecie,wiec ja licze na odp.szukma TV LCD do 4 tys (lepij do 3,5:)najlepiej 32", bedze słuzył do ogladanie TV SAT(mam karte w kompie)+gry+filmy DVD. karta vga przystosowana do HDTV

myslałem o LG 32LX2R
jak myslicie dobry wybór??

z góry dzięki za porade
 

szuldek

New member
zapomniałęm dodac
myslałem takze nad zakupem:
projektor benq w100+ ekran+kable + dodatokwy lcd 17" (nie bede przeciez non stop pracował na projektorze)

cenowo wyjdzie około 3,5 tys


ale jakos mi to sie odwidziło?? czy dobrze????
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Gdybym wybierał dla siebie -brałbym Sharpa 32 Ga 8 - ma wiele najnowszych rozwiązań od regulacji podświetlenia matrycy , po regulacje głębi dźwieku. Świetnie spisuje sie przy kablówce.
Na grach Xboxa - również - rewelacja.
Panasonic też jest niezłym wyborem w tej klasie cenowej.
pozdrawiam
 

sadaman

New member
pam

A co o SAMUNGACH MYSLICIE, czytałem o nich, 3 modele:

LE32S71B
LE32R71B
LE32R72B

Cóż mimo że są według wielu osób także tych które już je zakupiły - bardzo dobre.
Nie mają tak złej czerni, czerń nie przechodzi w niebieską barwę "wystarczy zmienić ciepłotę na np CIEPŁY 1 lub 2", i kilka innych faktów które nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości mimo iż KIKI jest innego zdania...to i tak pewnie osoba w/w poleci ci jakiegoś SHARPA w obudowie z 20 wieku:p

A tak na poważnie użyj przycisku szukaj - na każdy z tych modeli toczą się dyskusje i to bardzo interesujące.
Poczytaj a będziesz wiedział wszystko a conajważniejsze będzie znał opienie wielu osób i nie jednej.

Pozdrawiam
 

helper

New member
Mi akurat w Samsungach przeszkadza nie brak czerni, ale to, że kolor biały wpada w niebieski. To, o czym pisze Sadaman z regulacją, nic nie pomaga. Ustawisz jeden kanał i masz syf na następnym. I tak w kółko.

Minimalne minimum w Samsungu to seria R71/72
Do 4tys. wziąłbym 32Ga8 Sharpa
Do 3,5tys. Panasonica (jeśli rzeczywiście byłby z dostawą do domu:D )
 

hispano

New member
helper napisał:
Mi akurat w Samsungach przeszkadza nie brak czerni, ale to, że kolor biały wpada w niebieski. To, o czym pisze Sadaman z regulacją, nic nie pomaga. Ustawisz jeden kanał i masz syf na następnym. I tak w kółko.

Minimalne minimum w Samsungu to seria R71/72
Do 4tys. wziąłbym 32Ga8 Sharpa
Do 3,5tys. Panasonica (jeśli rzeczywiście byłby z dostawą do domu:D )

Mowisz i masz Panasonica za ?;)

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/86458
 

szuldek

New member
troche mi pomogliscie,ale nadal mam problem,musze troche pojeździc po MM i saturanch i polukac te 4 lcdki (samsung,sharp i panasonic)

i jeszcze jedno dzwięk mnie nie intersuje, wszytko podałczone do zewnętrznego amplitunera:)

wciaz czekam na propozycje:)
 

jaqmd

New member
32lx60p vs 32ga8e

kiki napisał:
witam
Gdybym wybierał dla siebie -brałbym Sharpa 32 Ga 8 - ma wiele najnowszych rozwiązań od regulacji podświetlenia matrycy , po regulacje głębi dźwieku. Świetnie spisuje sie przy kablówce.
Na grach Xboxa - również - rewelacja.
Panasonic też jest niezłym wyborem w tej klasie cenowej.
pozdrawiam

Mam podobny dylemat co Szuldek. Głównie rozważam wybór między panasonic tx-32lx60p a sharp lc-32ga8e. Cena nieco przemawia na korzysc panasonica, ma 2 HDMI i podobno lepiej się prezentuje w zwykłym sygnale PAL (pisał kiedyś o tym KIKI). Sharp ma na pewno szybszą matrycę, ale 1 HDMI i brak DVI. Który byłby lepszy (wyższa jakość obrazu) do telewizji z anteny naziemnej naziemnej i DVD (z HDMI) (w przyszłości może platforma cyfrowa, ew. podłączenie komputera). Co byście wybrali na moim miejscu, nie patrząc na cenę.
Pozdrawiam.
 
Do góry