jaki LCD bedzie najlepszy

agnieszka76

New member
Witam! Chce kupic telewizor LCD. Wczoraj spedzilam 2 godziny w MEDIA i wysluchalam opini na temat lcd. ale prosze o opinie jeszcze innych odbiorcow i doswiadczonych uzytkownikow. Mam dylemat samsung czy LG. Moge wydać okolo 6.000. Mam pokój 25m2, a odleglosc do tv to okolo 4 m od kanapy. Obawiam sie, ze 37 cali bedzie za duży!Oglądam cyfre+ i zamierzam kupic kino DenonaAVR 1306. Nie wiem ilu calowy telewizor bedzie odpowiedni i na co zwrocic uwage. dzieki za rady. pozdrawiam
 

Smartek

New member
Ja uwazam, ze 37 cali moze byc za maly, a nie za duzy.
Sam mam 42 cale, na ktore patrze z okolo 1,5-2m i mysle, ze wiekszy bylby jeszcze lepszy. Teraz, po prawie miesiacu uzywania plazmy wydaje sie.. zwykla, a nie jak z poczatku gigant ;-D.
Pokoj ma okolo 16m2.
 

PAZ

New member
37 cali do twoich potrzeb to za mało, spokojnie bierz 42 cale, tylko, że dobry LCD 42 do 6 tyś jest ciężko dostać. Możesz zerknąć na LG 42 LC2R lub 42 LB1R i pomyśl jeszcze nad plazmą.

Tak na marginesie, nie dubluj wątków, wejdź w funkcję edytuj i go po prostu usuń.
 
Ostatnia edycja:

dnc

Moderator
VIP
Po pierwsze: http://www.hdtv.com.pl/forum/announcement.php?f=21
Dlatego temat przeniesiony!

Po drugie:
Jeśli masz 4 metry TV od fotela, to musi to być TV conajmniej 37''. Zatem musisz zobaczyć któryś z LG, Samsungów w tej wielkości lub większych (40-42 cale). Resztę musisz przeszukwać - przeczytać forum o tych TV.
Jesteś nowa, więc nie będzie "warninga", ale natępnym razem pamiętaj by pisać dokładnie w dziale w jakim się powinno pisać!!!
 
Do góry