Jaki LCD 46 pomocy!!!!!!!

ENDZI63

New member
Witam wszystkich szanownych użytkowników tego forum.
Od dłuższego czsu poszukuje LCD46 codziennie przeglądam to forum i zupełnie zgłupiałem co kupić ,w sklepach już się nie pytam bo zuważyłem że mają tam z góry ustalone które modele w pierwszej kolejnośći wypychać,co sklep inna opinia.
W domu mam kablówkę i pod tym kątem sygnału chcę zakupić telewizorek,i własnie z tego względu mam do Was pytanie ,który z LCD46 najlepiej daje sobie radę z tym sygnałem /SAMSUNG LE46F86B,TOSHIBA 46ZF355,SHARPXL2/,a może jakiś inny miodel
POZDROWIENIA i z góry dziękuje za odpowiedź
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Z tych modeli co wymieniłeś to bym wybrał Sharpa XL2E bez zastanowienia!!!
No ale Toshiby teraz też są neizłe, tylko myśle że lepszy byłby model Z3030.
Własnie miedzy nimi mam również dylemat:)
 

agrestowy

Member
Mi na oko wydaję się, że Tośka ma lepszy algorytm skalowania obrazu mówię tu Z3030. Ale zawsze najważniejsze są własne odczucia :)

pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
albo podaj jakie masz warunki albo poczytaj testy:
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=24216


Piękne jest piękne . Jakość bez szumów. Wyraźna i wyrazista .
2c6aa16fd5855256med.jpg


Takie kwiaty stać się mogą ozdobą największych salonów świata.
35a7dad3152e6dd7med.jpg


http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19742
Bo skalowanie pokazuje że jakość , jesli sygnał jest w wersjii podstawowej , jest extra.
8936b6548d004311med.jpg


w razie wątpliwości poproś o prezentację w domu. Tam jesteś najlepszym expertem bo kupujesz dla siebie :D
 

ENDZI63

New member
Będę Kiki bardzo wdzięczny jak mi odpowiesz
1.pokój 22 m2, do ekranu 3,5 do 4,5 m
2.okno na zachód więc naświetlenie duże ,dzeń 30% noc 70% oglądanie
3.sygnał z kablówki /może w przyszłóści jakaś cyfra/
4.koszty około 8000
5.zastanawiam się nad modelami
TOSHIBA 46ZF355D
SAMSUNG LE46F86BD
SHARP 46XLE
POZDROWIENIA i czekam za odpowiedzią
 

ENDZI63

New member
Kiki dzięki za szybką odpowiedzią,jestem jedną nogą od zakupu u Ciebie ZF355D,ale jeszcze jedno mnie martwi czy te 46 cali na mój pokój nie zaduże/22m2 do ekranu 3.5 do 4.5 m/
POZDROWIENIA
 

ENDZI63

New member
Witam wszystkich, mam ponownie dylemat rano miałem troszeczę czasu i pojechałem zobaczyć tośkę w akcji .co prawda na dzień dzisiejszy nie mieli 46zf355d a 46z3030, i to co zobaczyłem troszeczkę mnie przeraziło,sprzedawca tego saloniku był bardzo miły pokazał mi co tn spezęt potrafi, i co się okazało obraz na kanałach sportowych nie do oglądania,jak się zapytałem czy na zf 355 będzie lepiej odpowiedział mi że nie,i wszystkie inne lcd tak samo odtwarzają sygnał po sd ,nie wim czy mu wierzyć dziśiaj miałem u Kikiego zamówić tośkę ale to co zobaczyłem to byą poraszka lcd,natomiast obok stał panasonic TH-46PZ85E plazma tylko 15% poboru więcej niż lcd no i obraz o niebo lepszy, nie wspomne że obok też był 50 kuro i też o niebo przebijał wszyskie lcd.
W związku z tym mam ogromną prośbę do szanownych posiadaczy 46ZF355D, jak u Was po zakupie wygląda sygnał sd w kanałch sportowych jak i w szybszych ruchach.
POZDROWIENIA
 

tomaszst

New member
Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem 40ZF355DB. Panel S PVA świeci super. Kąty OK. Czas reakcji na sygnał pilota OK. Odbieram cyfrowe sygnały SD ( kablówka ) i obraz jest bardzo ostry ( z 2 m ). Żadnych smużeń przy dobrej płynności ( 100Hz ). Obawiam się, iż porównywanie ZF z Z przy wielkościach paneli < 52" nie ma sensu. Mają inne matryce ( S PVA i IPS ). Polecam jednak 46ZF niż 40Z - z powodu matrycy.

Sorry
Oczywiście polecam 46ZF niż 46Z.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki .
Prezentacja wszystko Ci wyjaśni , w końcu kupujesz dla siebie :D.
 
Do góry